Apple podpisuje umowę najmu powierzchni biurowej dla 350 do 400 dodatkowych pracowników w Irlandii


Apple zawarł umowę najmu nowego biura w południowej Irlandii, a dokładniej w mieście Cork. Budynek o powierzchni ponad 36 000 stóp kwadratowych będzie miał wystarczająco dużo miejsca dla kolejnych 350 do 400 dodatkowych pracowników w kraju.

Jak donosi Irish Examiner, nowoczesny, energooszczędny budynek jest gotowy do zamieszkania i wychodzi na rzekę Lee:

Nowa inwestycja biurowa na północnym nabrzeżu miasta Cork wylądowała “ Wielkim Jabłkiem ” – inwestycja Horgan’s Quay / HQ obok dworca kolejowego Kent podpisała umowę na ponad 36000 stóp kwadratowych biur dla technologicznego giganta Apple, który zatrudnia już około 6000 w miasto w dwóch innych lokalizacjach.

Podpisując prestiżową umowę z Apple, Clarendon Properties i BAM, deweloper Horgana na Quay, przeforsowały projekt biur konkurencyjnych deweloperów O’Callaghan Properties – Navigation Square, po przeciwnej stronie Lee, przy Albert Quay.

Jeśli Apple zechce, firma ma opcje na dalszą przestrzeń, jeśli i kiedy zajdzie taka potrzeba, ponieważ budynek będzie miał łącznie 300 000 stóp kwadratowych biur. Według Irish Examiner, Apple ma „pozwolenie na budowę również 325 mieszkań, a także hotelu, handlu i nowego placu w rozwijającym się węźle transportu publicznego”.

W 2020 roku firma podobno sięgnęła około 100000 stóp kwadratowych nowych biur w Cork, ale negocjacje zostały przerwane z powodu pandemii.

W listopadzie Apple obchodził 40. urodziny kampusu w Irlandii, po pierwszym otwarciu w 1980 roku jako pojedynczy zakład produkcyjny zatrudniający zaledwie 60 pracowników.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Osoby posiadające starsze konta Workspace otrzymają bezpłatne dodatkowe miejsce na dane

Dawanie ludziom coś za darmo a potem powoli popychając ich w stronę płatnej subskrypcji to opowieść techniczna stara jak świat. Jednak grupie...

W przypadku inteligentnych pierścionków odpowiedni rozmiar ma znaczenie

Zakup inteligentnego pierścionka jest nieco bardziej skomplikowany niż zakup smartwatcha. Aby go kupić, musisz zaopatrzyć się w zestaw do wymiarowania, przymierzyć kilka...

Francesca ma najbardziej romantyczną fabułę w Bridgerton

Podczas gdy jej rodzeństwo staje się ogromne, rozległe historie miłosneWłaściwie Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) po cichu wygrywa grę w związku. Szósta...
Advertisment