Apple pobiera pirackie aplikacje do filmów i programów telewizyjnych udające narzędzie do testowania wzroku


Apple pobrał z App Store aplikację przeznaczoną do strumieniowego przesyłania pirackich filmów i programów telewizyjnych. Aplikacja, o której mowa, „Kimi”, udawała aplikację, która „testuje Twój wzrok”. W rzeczywistości zapewniał nieograniczony dostęp do niektórych najpopularniejszych programów telewizyjnych i filmów.

„Porównaj i kliknij oba zdjęcia, aby z łatwością poprawić swoje umiejętności obserwacji” – głosił opis.

We wtorek rano aplikacja była nadal dostępna w App Store, ale wydaje się, że została usunięta po zgłoszeniu z Krawędź. Według danych opracowanych przez Aplikacjeaplikację pobrano ponad 25 000 razy i pierwotnie wydano 22 września 2023 r.

Kimi wspięła się na szczyty list przebojów App Store, zajmując czołowe miejsca na listach przebojów App Store obok takich serwisów jak YouTube, CBS Sports i Google. Jak wskazano na Wątkachwygląda na to, że aplikacja zajęła dwunaste miejsce na liście najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji w sklepie App Store, a nawet wyżej na listach przebojów związanych z rozrywką.

W opisie aplikacji Kimi w App Store podano, że jest to świetny sposób na przetestowanie wzroku i że potrzebne jest „niesamowite oko, aby dostrzec różnicę”. Niektóre z „funkcji” aplikacji obejmowały:

Reklama
  • Ciekawe wyzwanie czasu i wzroku!
  • Różne wybory, inna rozgrywka, naprawdę przyjemna!
  • Od łatwych do trudnych, pełnych wyzwań!
  • Piękne krajobrazy, pozwól odpocząć oczom!

Ale gdy tylko pobierzesz Kimi na iPhone’a lub iPada, będziesz mieć natychmiastowy dostęp do katalogu pirackich filmów i programów telewizyjnych. Dostępne były najpopularniejsze listy przebojów, funkcja wyszukiwania, zestawienia popularnych i zyskujących popularność programów telewizyjnych i filmów i wiele więcej. Wyobraź sobie aplikację Netflix, ale z pirackimi treściami.

To nie pierwszy raz, kiedy aplikacja do strumieniowego przesyłania pirackich programów telewizyjnych i filmów znalazła się na szczycie list przebojów App Store. Na przykład w 2021 roku podobna aplikacja przebrał się za grę Sudoku wspiął się także na listy przebojów App Store, zanim został ściągnięty przez Apple.

Zdjęcie: @raecnrd w Threads

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich firm

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, wypuścił punkt dostępowy (AP) NWA130BE - BE11000 Wi-Fi 7...
Advertisment