Apple otworzy nowy sklep detaliczny w Square One w Ontario w Kanadzie


Firma Apple potwierdziła we wtorek, że wkrótce otworzy nowy sklep detaliczny w centrum handlowym Square One, uważanym za największe centrum handlowe w Ontario i drugie co do wielkości w Kanadzie. Choć przy Square One działa już Apple Store, firma przenosi się do większej lokalizacji w tym samym centrum handlowym.

Już wkrótce nowy Apple Store przy Square One w Kanadzie

Jako pierwszy tę wiadomość zauważył Michaela Steeberakto stoi za tygodnikiem „Blaty”biuletyn dotyczący działalności Apple Retail. The strona internetowa obecnego Apple Square One teraz pokazuje dyskretny baner z informacją, że „wkrótce pojawi się zupełnie nowy Apple Store”. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, kiedy nowy sklep zostanie otwarty, ale obecny zostanie wówczas zamknięty na stałe.

Centrum handlowe Square One znajduje się w Mississauga w Ontario i co roku przyjmuje ponad 24 miliony klientów. Apple Square One (pokazany na powyższym zdjęciu) został otwarty prawie 15 lat temu, w sierpniu 2009 roku, wkrótce po premierze iPhone’a 3GS.

Apple otwiera wiele nowych sklepów, a także odnawia niektóre ze swoich starych na całym świecie. W zeszłym tygodniu firma drażniła się z otwarciem sklepu nowy sklep detaliczny Apple Jing’an w Chinach, który będzie 48. sklepem Apple Store w kraju. Wcześniej w tym roku, Apple otworzył nowy sklep detaliczny w Korei Południowej.

W Apple Store klienci mogą wypróbować i kupić wszystkie produkty firmy, od iPhone’a po komputer Mac i akcesoria, takie jak Apple Watch i AirPods. Sklepy detaliczne Apple zapewniają także wsparcie klientom, gdy tego potrzebują.

Reklama

Możesz sprawdź witrynę Apple, aby znaleźć najbliższy sklep Apple Store.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment