Apple ogłasza pierwszy podcast premium, do którego można słuchać wcześniej w ramach subskrypcji Apple TV+


Apple już od jakiegoś czasu zamawia oryginalne podcasty, ale ten nowy jest nieco inny. Wcześniej wszystkie podcasty Apple były udostępniane za pośrednictwem otwartych publicznych kanałów RSS, bezpłatnych dla wszystkich.

Jednak nowa seria podcastów Apple, „My Divo”, będzie najpierw udostępniana za zaporą płatniczą, do której będzie można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji Apple Podcasts, gdy użytkownik połączy się ze swoim Subskrypcja Apple TV+. Dla osób, które nie mają subskrypcji, odcinki będą udostępniane raz w tygodniu.

Tak więc, mimo że wszyscy będą mogli ostatecznie bezpłatnie słuchać tej usługi, istnieje obecnie zachęta do wcześniejszego zasubskrybowania i uzyskania dostępu do odcinków.

Odcinki będą emitowane 1 lipca 2024 r. To dwa odcinki dla osób niebędących subskrybentami i wszystkie odcinki dla członków Apple TV+. Pozostała część ośmioodcinkowego sezonu dla osób niebędących subskrybentami będzie zawierać jeden nowy odcinek tygodniowo.

W komunikacie prasowymApple wskazał, że będzie to nowy model w przyszłości, stwierdzając, że „nadchodzące podcasty Apple TV+ będą również w całości udostępniane abonentom”.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment