Apple ogłasza nowy film „The Family Plan” z Markiem Wahlbergiem w roli głównej, który będzie można oglądać przed Bożym Narodzeniem


AppleTV+ ogłosił dzisiaj nowy, oryginalny film Plan rodzinny, z udziałem Marka Wahlberga. Film będzie transmitowany na całym świecie w serwisie streamingowym Apple od 15 grudnia, idealnie w sam raz na okres świąteczny.

W tej komedii akcji Wahlberg gra Dana Morgana, emerytowanego rządowego zabójcę, który obecnie wiedzie spokojne życie w ramach planu rodzinnego… dopóki nie zostanie odkryty i jego rodzinie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Aby zapewnić im bezpieczeństwo, Morgan pakuje rodzinę do minivana i wyrusza w podróż, ku wielkiemu rozczarowaniu swojej nastoletniej córki i syna, niczego niepodejrzewającej żony (w tej roli Michelle Monaghan) i 10-miesięcznego dziecka.

Film nawiązuje do umowy Apple ze Skydance, w ramach której Apple w całości finansuje ze studia produkcyjnego co najmniej dwa wysokobudżetowe filmy oryginalne rocznie. (Oddzielna umowa ze Skydance Animation zakończył się w zeszłym miesiącu.)

Plan rodzinny dołącza do rosnącej listy oryginalnych filmów Apple TV+ w miarę ciągłego powiększania listy tytułów przesyłanych strumieniowo.

Reklama

W kinach Apple Original Films wyświetla obecnie epopeję Martina Scorsese „Zabójcy kwiatowego księżyca”, a jeszcze w listopadzie do kin trafi także „Napoleon” Ridleya Scotta. Obydwa filmy będą transmitowane w Apple TV+ w późniejszym (jeszcze niezapowiedzianym) terminie, po ich emisji w kinach.

Po zeszłotygodniowej podwyżce cena Apple TV+ kosztuje 9,99 dolara miesięcznie. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego dla nowych kont. Możesz także kupić Apple TV+ w ramach pakietu Apple One… oznacza to, że możesz oglądać Plan rodzinny, korzystając z planu rodzinnego Apple.

Zobacz wszystko, co pojawi się w Apple TV+ w naszym obszerny przewodnik.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment