Apple ogłasza funkcję Koncerty w Shazam, umożliwiającą odkrywanie lokalnych występów na żywo


Apple aktualizuje Shazam o nową funkcję o nazwie Koncerty. Nowa sekcja aplikacji będzie wyświetlać spersonalizowane rekomendacje wydarzeń dotyczące pobliskich występów w oparciu o historię Shazam.

Dzięki tej aktualizacji Shazam Apple dołącza do takich firm jak: Bandsintown I Songkick które podobnie polecają daty tras koncertowych na podstawie lokalizacji i preferencji muzycznych. I chociaż Apple nie idzie tak daleko, jak Spotify sprzedaż gadżetów artystówKoncerty Shazam będą miały pewne zalety:

Shazam umożliwia teraz także użytkownikom zapisywanie wydarzeń i ponowne odwiedzanie ich, ustawianie przypomnień o nadchodzących występach, przeglądanie biletów i odblokowywanie ekskluzywnych koncertów wybranych artystów, w tym zupełnie nowych tarcz zegarka i tapet dostępnych do pobrania, filmów zza kulis, zdjęć z tras koncertowych, pokazów listy zestawów i nie tylko.

Apple zaczęło także wyświetlać dane o koncertach w wyszukiwarce Spotlight w systemie iOS 17. Firma twierdzi, że nowa funkcja Koncerty w Aplikacja Shazam wystartuje dzisiaj na iOS. Wkrótce pojawi się aktualizacja Androida z koncertami.

Na początku tego roku Apple Music w podobny sposób zwiększyło świadomość koncertów dzięki specjalnym wydarzeniom ustaw listę odtwarzania promujące artystów podróżujących.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...

Ta karta o wartości 1000 dolarów może przechowywać wiadomość w DNA

Przechowywanie danych DNA może wydawać się odległym rozwiązaniem. Ale startup o nazwie Biomemory przybliża to nieco do rzeczywistości dzięki wydanie nowych kart...

Czy Apple powinien przywrócić Touch ID na iPhone’a?

Sponsorowane przez Capital One Shopping: Użytkownicy Capital One Shopping zaoszczędzili w zeszłym roku ponad 800 milionów dolarów. Uzyskaj automatyczne darmowe kupony w...
Advertisment