Apple odrzuca prośbę Parlera o ponowne wejście do App Store


W styczniu, po powstaniu w stolicy Stanów Zjednoczonych, Apple wyrzucił sieć mediów społecznościowych Parler z App Store, powołując się na brak umiaru. Po ostatniej recenzji Apple najwyraźniej odrzucił prośbę Parlera o powrót do App Store.

W styczniu, Apple dał Parler z 24-godzinnym powiadomieniem o wdrożeniu systemu moderowania treści lub usunięciem z App Store. Firma stawiała opór i dlatego aplikacja została usunięta zgodnie z obietnicą Apple.

Po usunięciu Parlera z App Store został on następnie usunięty przez Amazon Web Services, a tym samym całkowicie wyłączony. Ówczesny dyrektor generalny firmy obwinił Apple i Google za „zniszczenie firmy”. Po zmianie przywództwa witryna Parler w końcu wrócił do trybu online, ale nadal nie jest dostępny w App Store i teraz wiemy, że to się nie zmieni.

Jak donosi Bloomberg, Apple powiedział Parlerowi 25 lutego, że nie wprowadzono wystarczających zmian w sieci społecznościowej, aby uzasadnić ponowne wejście. Apple przytoczyło ciągłe rozprzestrzenianie się „nienawistnych, rasistowskich i dyskryminujących treści” znalezionych na stronie Parler.

„Po zapoznaniu się z nowymi informacjami uważamy, że te zmiany nie wystarczą, aby zachować zgodność z wytycznymi App Store Review”, napisał Apple do dyrektora ds. Polityki firmy Parler 25 lutego. „Nie ma miejsca na nienawistne, rasistowskie i dyskryminujące treści na Sklep z aplikacjami.”

„W rzeczywistości proste wyszukiwania ujawniają wysoce kontrowersyjne treści, w tym łatwe do zidentyfikowania obraźliwe użycie obraźliwych terminów dotyczących rasy, religii i orientacji seksualnej, a także symboli nazistowskich” – napisał Apple do Parlera w liście, którego kopię uzyskał Bloomberg . „Z tych powodów Twoja aplikacja nie może zostać zwrócona do App Store w celu dystrybucji, dopóki nie będzie zgodna z wytycznymi”.

Podczas gdy wiadomości Apple ponownie pozostawiają otwarte drzwi do ponownego wejścia do App Store, Parler podobno zwolnił trzech pozostałych programistów iOS w środę. Sugeruje to, że nie ma zamiaru nawet próbować dołączyć do App Store w przyszłości.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...

Steve’owi Kramerowi, konsultantowi politycznemu stojącemu za fałszywymi automatycznymi połączeniami Bidena, grozi kara w wysokości 6 milionów dolarów

Federalna Komisja Łączności zaproponowała nałożenie wielomilionowych kar na konsultanta politycznego odpowiedzialnego za kampanię automatycznego dzwonienia, w której wykorzystano wygenerowaną przez sztuczną inteligencję fałszywą...
Advertisment