Apple odchodzi od iTunes na PC dzięki nowym aplikacjom dla Windows


Apple oficjalnie wprowadza na rynek swoją wersję Telewizor apple, Muzyka Apple, Urządzenia Apple aplikacji w systemie Windows w tym tygodniu. Aplikacje zostały pierwotnie uruchomione w podglądzie w zeszłym roku, ale teraz po współpracy z Microsoftem przy uruchamianiu aplikacji Apple usunął tag podglądu.

Według nich te trzy aplikacje w połączeniu z ulepszoną aplikacją iCloud dla Windows mają na celu odciągnięcie użytkowników systemu Windows od polegania na iTunes. MacPlotki. Jeśli korzystasz z Apple TV, Apple Music i Apple Devices, iTunes jest wymagany tylko w celu uzyskania dostępu do podcastów i książek audio w systemie Windows.

Aplikacja Apple TV w systemie Windows.
Obraz: Jabłko

Aplikacja Apple Music zapewnia dostęp do biblioteki iTunes oraz możliwość zakupu utworów i albumów. Apple TV umożliwia także użytkownikom systemu Windows oglądanie filmów i programów telewizyjnych z biblioteki iTunes wraz z treściami przesyłanymi strumieniowo w ramach subskrypcji. Apple Devices umożliwia właścicielom komputerów PC tworzenie kopii zapasowych lub przywracanie danych z iPhone’ów i iPadów, a także synchronizowanie zawartości z tymi urządzeniami.

Microsoft współpracuje z Apple nad aplikacjami i nawet mile widziany ich premiera w tym tygodniu. Microsoft również wdrożył to wcześniej Integracja Zdjęć iCloud w systemie Windowsumożliwiając połączenie biblioteki Zdjęć iCloud bezpośrednio z wbudowaną aplikacją Zdjęcia w systemie Windows 11.

Nowe aplikacje Apple dla systemu Windows są dostępne tylko na tradycyjnych komputerach z procesorami Intel i systemem Windows 10 lub Windows 11 i nie ma jeszcze żadnych informacji o wersjach ARM64 dla urządzeń z systemem Windows z procesorem Qualcomm.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment