Apple obniża wersję nowego iPada Air M2, twierdząc, że ma teraz 9-rdzeniowy procesor graficzny zamiast 10-rdzeniowy


Firma Apple dokonała cichej aktualizacji specyfikacji technicznych iPada Air M2, który został uruchomiony w zeszłym miesiącu. Choć początkowo reklamowano, że chip M2 iPada Air ma 10-rdzeniowy procesor graficzny, obecnie firma twierdzi, że ma on 9-rdzeniowy procesor graficzny.

Apple w ogóle nie wspomniało o tej zmianie. Zamiast tego po prostu zaktualizowałem stronę specyfikacji technicznych dla nowego iPada Air M2, aby odzwierciedlić brakujący rdzeń GPU. Z danych archiwalnych wynika, że ​​zmiany dokonano w ciągu ostatnich 10 dni.

The oryginalna informacja prasowa w przypadku premiery M2 iPad Air nadal twierdzi, że ma 10-rdzeniowy procesor graficzny, podobnie jak to jeszcze nie zostało zaktualizowane Strona wsparcia. Apple nie zaktualizowało jeszcze swoich stron ze specyfikacjami technicznymi w krajach poza Stanami Zjednoczonymi.

To dziwna zmiana z kilku powodów. Wydaje się to sugerować, że przewody wewnątrz Apple zostały skrzyżowane, a niektórzy ludzie uwierzyli, że nowy iPad Air M2 ma 10-rdzeniowy procesor graficzny, podczas gdy w rzeczywistości korzysta z 9-rdzeniowego procesora graficznego. Co ciekawe, zmiana nie została jeszcze odzwierciedlona wszędzie na stronie Apple.

Warto zauważyć, że jest to również pierwszy przypadek sprzedaży przez Apple chipa M2 w dowolnej maszynie z 9-rdzeniowym procesorem graficznym. Na przykład MacBook Air M2 jest dostępny w wersjach z 8-rdzeniowym i 10-rdzeniowym procesorem graficznym. Sugeruje to, że układ M2 zastosowany w iPadzie Air to uproszczona wersja wersji 10-rdzeniowej.

Reklama

Realistycznie rzecz biorąc, większość użytkowników iPada Air M2 nie zauważy różnicy między 9-rdzeniowym procesorem graficznym a 10-rdzeniowym procesorem graficznym. Jednak nadal byłoby miło uzyskać od Apple wyjaśnienie, co dokładnie się tutaj wydarzyło.

Dziękuję, Michaelu Burkhardcie!


Kup nowego iPada Air

11-calowy:

13-calowy:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment