Apple nadal koncentruje się na „śledzeniu” podcastów w iOS 14.5


Wraz z iOS 14.5 Apple nadal wprowadza kilka interesujących zmian w interfejsie aplikacji Podcasty. Z iOS 14.5 beta 4 wydany dzisiaj, Apple wprowadził więcej zmian w aplikacji Podcasty, w tym nowy interfejs „Witamy”, który promuje przycisk „Smart Play”.

Gdy pobierzesz iOS 14.5 beta 4, zauważysz nową stronę powitalną zawierającą „Nowe strony programu”, „Śledź programy” i „Zapisz odcinki”. W tym przypadku Apple kontynuuje udoskonalanie języka otaczającego subskrybowanie i śledzenie podcastów.

Po zmianie przycisku „Zapisz się” do nowego przycisku „Obserwuj” w aplikacji Podcasty, Apple przestało już mówić, że cała dostępna zawartość jest bezpłatna.

iOS 14.5 beta 4:

Z łatwością rozpocznij słuchanie dzięki nowemu projektowi i inteligentnemu przyciskowi odtwarzania.

Poprzednio:

„Odkryj bezpłatne historie audio, które bawią, informują i inspirują”.

Według badania z Edison Researchokoło 47% użytkowników kojarzy „subskrypcję” z płatnymi treściami.

Tom Webster z Edison Research mówi, że 47% osób, które obecnie nie słuchają podcastów, uważa, że ​​„subskrypcja” podcastu będzie kosztować pieniądze, opisując to jako kamień w bucie wzrostu podcastów. Mówi Podnews: „Dzisiaj Apple, Spotify i YouTube to trzy najczęściej używane usługi do odtwarzania podcastów, a teraz słowo Subskrybuj oznacza„ automatycznie pobieraj za darmo ”w żadnym z nich.

Reklama

Te zmiany dotyczące przycisku „obserwuj” i pomijania „darmowych historii audio” przychodzą w interesującym czasie, ponieważ plotki sugerują, że Apple pracuje nad nową platformą płatnych podcastów. Chociaż szczegóły są niejasne, nieużywanie słowa „subskrybuj” dla każdego podcastu może być również związane z tą nadchodzącą usługą subskrypcji podcastów.

Ponadto Apple reklamuje również nowy „inteligentny przycisk odtwarzania” w aplikacji Podcasty. Może wyświetlać „Odtwórz najnowszy odcinek”, „Odtwórz ponownie”, „Wznów” i „Odtwórz następny odcinek”. Jest to przydatne dla użytkowników, aby śledzić, jakich programów aktualnie słuchają.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wywiad z CIO: Adam Warne, CIO, River Island

Doświadczony technolog handlu detalicznego, Adam Warne, dokonał ważnej zmiany, gdy w październiku 2021 r. został dyrektorem ds. informatyki w znanej marce modowej River...

Nowy remaster Etrian Odyssey sprawia, że ​​jeszcze bardziej tęsknię za Nintendo DS

Kiedy Nintendo zaprzestało produkcji 3DS — a wraz z nim istnienie urządzeń przenośnych z dwoma ekranami — Ubolewałem nad dziwnymi grami, których już...

MLS Season Pass obniża cenę w połowie sezonu, Apple twierdzi, że wykorzystanie usług przekroczyło jego własne oczekiwania

Karnet sezonowy MLS na Apple TV obniża swoją cenę, aby uwzględnić fakt, że mniej więcej połowa sezonu dobiegła końca. Subskrypcja karnetu 2023...
Advertisment