Apple nadal koncentruje się na „śledzeniu” podcastów w iOS 14.5


Wraz z iOS 14.5 Apple nadal wprowadza kilka interesujących zmian w interfejsie aplikacji Podcasty. Z iOS 14.5 beta 4 wydany dzisiaj, Apple wprowadził więcej zmian w aplikacji Podcasty, w tym nowy interfejs „Witamy”, który promuje przycisk „Smart Play”.

Gdy pobierzesz iOS 14.5 beta 4, zauważysz nową stronę powitalną zawierającą „Nowe strony programu”, „Śledź programy” i „Zapisz odcinki”. W tym przypadku Apple kontynuuje udoskonalanie języka otaczającego subskrybowanie i śledzenie podcastów.

Po zmianie przycisku „Zapisz się” do nowego przycisku „Obserwuj” w aplikacji Podcasty, Apple przestało już mówić, że cała dostępna zawartość jest bezpłatna.

iOS 14.5 beta 4:

Z łatwością rozpocznij słuchanie dzięki nowemu projektowi i inteligentnemu przyciskowi odtwarzania.

Poprzednio:

„Odkryj bezpłatne historie audio, które bawią, informują i inspirują”.

Według badania z Edison Researchokoło 47% użytkowników kojarzy „subskrypcję” z płatnymi treściami.

Tom Webster z Edison Research mówi, że 47% osób, które obecnie nie słuchają podcastów, uważa, że ​​„subskrypcja” podcastu będzie kosztować pieniądze, opisując to jako kamień w bucie wzrostu podcastów. Mówi Podnews: „Dzisiaj Apple, Spotify i YouTube to trzy najczęściej używane usługi do odtwarzania podcastów, a teraz słowo Subskrybuj oznacza„ automatycznie pobieraj za darmo ”w żadnym z nich.

Reklama

Te zmiany dotyczące przycisku „obserwuj” i pomijania „darmowych historii audio” przychodzą w interesującym czasie, ponieważ plotki sugerują, że Apple pracuje nad nową platformą płatnych podcastów. Chociaż szczegóły są niejasne, nieużywanie słowa „subskrybuj” dla każdego podcastu może być również związane z tą nadchodzącą usługą subskrypcji podcastów.

Ponadto Apple reklamuje również nowy „inteligentny przycisk odtwarzania” w aplikacji Podcasty. Może wyświetlać „Odtwórz najnowszy odcinek”, „Odtwórz ponownie”, „Wznów” i „Odtwórz następny odcinek”. Jest to przydatne dla użytkowników, aby śledzić, jakich programów aktualnie słuchają.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment