Apple Music rozpoczyna 10-dniowe odliczanie „100 najlepszych albumów” wszechczasów


Apple Music rozpoczyna dziś 10-dniowe odliczanie, podczas którego udostępni 100 najlepszych albumów wszechczasów.

„Lista jest oświadczeniem redakcyjnym, całkowicie niezależnym od jakichkolwiek numerów transmisji strumieniowych w Apple Music – listem miłosnym do płyt, które ukształtowały świat, w którym żyją i słuchają melomani” – Mówi Apple Music.

Rachel Newman, starsza dyrektor ds. treści i artykułów redakcyjnych Apple Music:

„100 Best łączy w sobie wszystko, co sprawia, że ​​Apple Music jest najlepszą usługą dla miłośników muzyki — doskonałe podejście człowieka, uznanie dla sztuki opowiadania historii oraz niezrównana wiedza o muzyce i jeszcze głębsza miłość do niej. Pracowaliśmy nad tym przez bardzo długi czas i jest to coś, z czego wszyscy jesteśmy niesamowicie dumni i podekscytowani, że możemy podzielić się tym ze światem ”.

Listę 100 najlepszych albumów przygotowała wybrana grupa artystów, w tym Maren Morris, Pharrell Williams, J Balvin, Charli XCX, Mark Hoppus, Honey Dijon i Nia Archives, a także „autorzy piosenek, producenci i profesjonaliści z branży”. .”

Apple Music będzie ujawniać 10 albumów każdego dnia przez następne 10 dni. Oto rankingi dla miejsc 100-91:

Reklama
  • 100. Rozmowa ciała, Robyn
  • 99. Hotel Kalifornia, Orły
  • 98. ASTROWORLD, Travis Scott
  • 97. Wściekłość przeciwko maszynie, wściekłość przeciwko maszynie
  • 96. Czysta bohaterka, Lorde
  • 95. Wyznania, USHER
  • 94. Nieprawda, pochówek
  • 93. Miejsce przy stole, Solange
  • 92. Chłopiec-kwiat, Tyler, twórca
  • 91. Słuchaj bez uprzedzeń, tom. 1, George Michael

Apple też ma uruchomił nową stronę internetową poświęcony inicjatywie 100 Najlepszych, odliczanie listy z unikalną grafiką, integracja z mediami społecznościowymi i nie tylko. Firma zorganizuje także okrągły stół w Apple Music, który będzie emitowany na całym świecie w środę, 22 maja.

Czy domyślasz się, kto jeszcze znajdzie się na liście 100 najlepszych albumów wszechczasów Apple Music? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment