Apple Maps umożliwia wgląd w stadion Allegiant przed meczem Super Bowl LVIII


Przed Super Bowl LVIII Rozpoczynające się za kilka godzin możesz przejść do aplikacji Apple Maps i przyjrzeć się stadionowi Allegiant w Las Vegas w stanie Nevada. Firma Apple zaktualizowała zdjęcia w Mapach Apple przed dzisiejszym meczem Chiefs vs 49ers, który obejmie także Apple Music Halftime Show.

Aby znaleźć nową wersję Apple Maps, po prostu otwórz aplikację Mapy na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac i wyszukaj Allegiant Stadium. Gdy już tam dotrzesz, po prostu powiększ stadion i zobacz jego wnętrze.

W tym roku po przejęciu sponsoringu od Pepsi odbędzie się drugi występ Apple Music Halftime Show w Super Bowl. W zeszłym roku główną gwiazdą programu była Rihanna, a na scenie wystąpi Usher.

Dyrektorzy Apple Tim Cook, Eddy Cue i Deirdre O’Brien przybędą w tym tygodniu do Las Vegas na Super Bowl. The trzech złożyło wizytę w sobotę do Summerlin Apple Store w Las Vegas, aby spotkać się z pracownikami i kupującymi.

Niestety Apple nie transmituje strumieniowo programu Apple Music Halftime Show w samej Apple Music. Zamiast tego musisz włączyć transmisję Super Bowl, aby ją obejrzeć. Moja rada jest taka subskrybuj Fubo TV, który obejmuje CBS i oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak transmitować Super Bowl nasz kompletny przewodnik.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment