Apple i Goldman Sachs obniżą w tym tygodniu oprocentowanie konta oszczędnościowego Apple Card


Z nowego raportu wynika, że ​​Apple i Goldman Sachs jeszcze w tym tygodniu obniżą oprocentowanie konta oszczędnościowego Apple Card. Obecnie konto oferuje roczną stopę zwrotu wynoszącą 4,5%, ale 3 kwietnia stopa ta zmieni się na 4,4%.

Zmianę jako pierwszy zauważył MacPlotkina podstawie „danych z zaplecza Apple”. Apple i Goldman Sachs nie potwierdziły jeszcze publicznie tej zmiany. Gdy zmiana stawek oficjalnie wejdzie w życie w środę, Apple prawdopodobnie wyśle ​​powiadomienie push do użytkowników kont oszczędnościowych Apple Card, informując ich o korekcie.

Konto oszczędnościowe Apple Card rozpoczęło się z roczną stopą zwrotu wynoszącą 4,15% przez pierwsze osiem miesięcy dostępności. Stawka zwiększony do 4,25% w grudniu, a następnie do na początku stycznia wyniósł 4,35%.po którym następuje wzmocnienie do pod koniec stycznia o 4,5%..

Nawet przy spadku do 4,4% roczna stopa procentowa konta oszczędnościowego Apple Card jest nadal stosunkowo konkurencyjna. Na przykład konto oszczędnościowe Marcus oferowane przez Goldman Sachs oferuje RRSO na poziomie 4,5%.

Konto oszczędnościowe Apple Card jest dostępne wyłącznie dla użytkowników Apple Card. Gdy będziesz zdobywać nagrody Daily Cash za pomocą karty Apple Card, możesz wybrać automatyczne wpłacanie tych pieniędzy na wysokodochodowe konto oszczędnościowe w aplikacji Portfel.

Reklama

Oprócz wpłacania Daily Cash bezpośrednio na konto oszczędnościowe, użytkownicy Apple Card mogą także wpłacać dodatkowe pieniądze za pomocą połączonego konta bankowego lub salda Apple Cash. Odsetki naliczane są codziennie i płatne na koniec miesiąca.

Dowiedz się więcej o koncie oszczędnościowym Apple Card w naszym szczegółowy przewodnik tutaj.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment