Apple głęboko integruje ChatGPT z iOS 18


Inteligencja Apple to rdzeń funkcji generatywnej sztucznej inteligencji w iOS 18, ale Apple umożliwi także użytkownikom logowanie się przy użyciu konta OpenAI i korzystanie z modeli ChatGPT.

Po nawiązaniu połączenia użytkownicy mogą wybrać ChatGPT jako swój model do używania w Siri oraz jako część nowych inteligentnych narzędzi do pisania i innych funkcji w systemach iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia.

Integracja ChatGPT rozszerza bezpłatną funkcjonalność Apple Intelligence wbudowaną w system operacyjny. Na przykład, jeśli zadasz Siri pytanie, na które nie będzie mogła odpowiedzieć, może zamiast tego przekazać je ChatGPT, aby odpowiedział na zapytanie.

Użytkownicy mogą skorzystać ze zwykłych bezpłatnych limitów wykorzystania ChatGPT lub połączyć swoje płatne subskrypcje, aby zamiast tego korzystać z korzyści ChatGPT Plus.

Apple wskazał, że współpracuje z innymi twórcami modeli sztucznej inteligencji, aby zapewnić użytkownikom więcej opcji w przyszłości. Tak więc, chociaż ChatGPT OpenAI będzie jedyną opcją na początek, możesz spodziewać się, że w przyszłości oferowane będą Google Gemini i inne modele.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment