Apple Developer otrzymał aktualizację o nowe funkcje przed WWDC 2024


Konferencja Apple WWDC 2024 rozpoczyna się w przyszłym tygodniu i oczekuje się, że firma zaprezentuje nowe wersje swoich systemów operacyjnych, w tym iOS 18 i VisionOS 2. Przed poniedziałkowym przemówieniem otwierającym firma zaktualizowała aplikację Apple Developer o kilka nowych funkcji i ulepszenia.

Co nowego w aplikacji Apple Developer

Dla niewtajemniczonych aplikacja Apple Developer pomaga programistom być na bieżąco z aktualnościami i filmami na temat platform Apple. Firma korzysta również z aplikacji do strumieniowego przesyłania sesji WWDC 2024.

Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacja wyświetla teraz użytkownikom powiązany film, który można odtworzyć po zakończeniu filmu. Nowością w wersji 10.6 aplikacji Apple Developer jest także możliwość dotknięcia miniatury filmu, aby wyświetlić go na pełnym ekranie, gdy iPhone znajduje się w trybie poziomym.

Ponadto Apple twierdzi, że naprawił błędy i przygotował aplikację na wszystkie sesje WWDC 2024, które będą transmitowane strumieniowo w przyszłym tygodniu. Możesz pobierz bezpłatną aplikację Apple Developer ze sklepu App Store. Jest dostępna na iPhone’a, iPada, Maca i Apple Vision Pro.

Więcej o WWDC 2024

Logo WWDC 2024

WWDC 2024 rozpocznie się 10 czerwca wcześniej nagranym wydarzeniem otwierającym. Podczas tego wydarzenia firma zaprezentuje iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, VisionOS 2 i nie tylko. Firma zaprosiła prasę i część deweloperów do obejrzenia wydarzenia z Apple Park.

Reklama

Wkrótce po przemówieniu programowym 10 czerwca o godzinie 13:00 czasu polskiego rozpocznie się wydarzenie Platforms State of Union, które będzie można także transmitować na żywo w aplikacji Apple Developer i na stronie internetowej dewelopera. Oczekuje się, że Apple ogłosi podczas WWDC wiele nowych funkcji generatywnej sztucznej inteligencji dla swoich urządzeń.

Przez cały tydzień programiści będą mieli dostęp do ekspertów Apple, którzy pomogą im we wdrażaniu w swoich aplikacjach wszystkich najnowszych funkcji i technologii nadchodzących platform oprogramowania. Oczywiście, 9 do 5Mac będzie pełna relacja z całego wydarzenia.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment