Apple ciężko pracuje nad jednym iPadem, który nie zostanie wydany w przyszłym tygodniu


Następne tygodnie Zwalniać wydarzenie będzie świadkiem odsłonięcia nowego iPada Pro I iPada Air modele wraz z nowością Ołówek jabłkowy i zaktualizowany Magiczna klawiatura co nada iPadowi Pro wygląd i działanie bardziej przypominające MacBooka.

Ale jest jeden kluczowy iPad, który przyzwyczajenie otrzymasz aktualizację w przyszłym tygodniu, a to jest model podstawowy. Mówi się, że Apple ciężko pracuje nad zaktualizowaną wersją tego…

iPada Pro

iPad Pro w końcu przejdzie z wyświetlacza LCD na OLED-owe. Model 12,9-calowy zostanie zastąpiony mini-podświetlanym wyświetlaczem LCD, natomiast model 11-calowy będzie większym ulepszeniem w porównaniu z tym samym, konwencjonalnie podświetlanym ekranem LDC, jaki ma od 2018 roku.

W tym roku nowe modele mają również stać się znacznie cieńsze.

iPada Air

iPad Air otrzyma poważną modernizację konstrukcyjną, polegającą na wyglądzie płyty z modeli Pro. Ale jeszcze większą wiadomością jest to, że po raz pierwszy spodziewamy się wprowadzenia 12,9-calowego iPada Air.

Reklama

iPad w wersji podstawowej spodziewany jest dopiero pod koniec tego roku

Ale jedynym modelem, którego nie spodziewamy się ogłosić, jest nowy model podstawowy iPada.

Bloomberga twierdzi, że Apple ciężko nad tym pracuje, a główną trudnością jest uzyskanie czegoś podobnego do obecnego modelu 10. generacji w cenie 9. generacji.

Apple pracuje nad obniżoną ceną wersją iPada 10. generacji. Model ten kosztuje obecnie 449 dolarów, ale Apple prawdopodobnie będzie chciał zbliżyć cenę do modelu dziewiątej generacji wynoszącego 329 dolarów – co pozwoliłoby mu na wycofanie starszej wersji. Ale takiego kroku należy spodziewać się najwcześniej pod koniec roku.

To wyzwanie jest powodem, dla którego Apple sprzedaje obecnie zarówno starsze, jak i nowsze modele: to jedyny sposób, w jaki firma może nadal osiągać cenę 329 dolarów odpowiedzialną za przyciąganie nowych klientów do świata iPadów, oferując jednocześnie opcję nowoczesnego designu bez dużego kroku w górę do iPada Air za 599 dolarów.

Nowy iPad mini również pojawi się później

W programie na przyszły tydzień nie będzie także zaktualizowanego iPada mini. Szybsza wersja jest w przygotowaniu, ale oczekuje się, że i ona zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

Zdjęcie: montaż z 9to5Mac Jabłko I Tinę Dawson NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment