Apple AirPods 3 zostanie uruchomiony dopiero w trzecim kwartale, mówi Ming-Chi Kuo


Pomimo poruszenie z przecieki otaczający AirPods nowej generacji w ciągu ostatnich kilku tygodni Ming-Chi Kuo powiedział dziś rano, że nowe AirPods wejdą do masowej produkcji dopiero w trzecim kwartale 2021 r., co oznacza, że ​​nie zostaną wprowadzone na rynek w najbliższym czasie.

Wielu przecieków zasugerowało, że 23 marca Apple zorganizuje wydarzenie produktowe. Jednak data nie została jeszcze potwierdzona przez Apple i nie jest jasne, jaki produkt będzie oferowany. Dzisiejszy raport Kuo wskazuje, że AirPods 3 po prostu nie są jeszcze gotowe.

Większość raportów Kuo koncentruje się na prognozach wysyłek AirPods. Kuo przewiduje, że Apple odnotuje w tym roku spadek dostaw słuchawek Apple, ponieważ Apple zmaga się z rosnącą konkurencją ze strony konkurencyjnych producentów.

Kuo twierdzi, że Apple dostarczyło około 90 milionów AirPods w 2020 roku i spodziewa się, że spadnie do około 78 milionów w 2021 roku.

Analityk twierdzi, że Apple może utrzymać na rynku AirPods drugiej generacji, gdy zostaną wydane AirPods 3. Jednak nie jest jeszcze w tej sprawie pewien.

Najnowszy członek rodziny AirPods, za 549 USD nauszne słuchawki AirPods Max, mają ograniczony wpływ na przesyłki. Kuo spodziewa się, że Apple będzie sprzedawać zaledwie 1 milion sztuk w ciągu całego roku.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa aktualizacja Gran Turismo 7 w zabawny sposób łamie zasady fizyki

Gran Turismo 7 deweloper Polyphony Digital wypuściło dużą aktualizację do symulatora wyścigów w środę, udostępniając „zaktualizowany model symulacji fizyki” ...

OpenAI ogłasza SearchGPT, swoją wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji

OtwórzAI ogłasza długo oczekiwane wejście na rynek wyszukiwarek, WyszukajGPToparta na sztucznej inteligencji wyszukiwarka z dostępem do informacji w czasie rzeczywistym w całym internecie.Wyszukiwarka...

X ujawnia incydent bezpieczeństwa, który spowodował, że Twoje „prywatne” polubienia stały się publiczne

Xserwis społecznościowy Elona Muska, wcześniej znany jako Twitter, niedawno wprowadzono zmianę, która sprawiła, że ​​polubienia stały się prywatnetak aby tylko właściciel konta mógł...
Advertisment