Apple AirPods 3 zostanie uruchomiony dopiero w trzecim kwartale, mówi Ming-Chi Kuo


Pomimo poruszenie z przecieki otaczający AirPods nowej generacji w ciągu ostatnich kilku tygodni Ming-Chi Kuo powiedział dziś rano, że nowe AirPods wejdą do masowej produkcji dopiero w trzecim kwartale 2021 r., co oznacza, że ​​nie zostaną wprowadzone na rynek w najbliższym czasie.

Wielu przecieków zasugerowało, że 23 marca Apple zorganizuje wydarzenie produktowe. Jednak data nie została jeszcze potwierdzona przez Apple i nie jest jasne, jaki produkt będzie oferowany. Dzisiejszy raport Kuo wskazuje, że AirPods 3 po prostu nie są jeszcze gotowe.

Większość raportów Kuo koncentruje się na prognozach wysyłek AirPods. Kuo przewiduje, że Apple odnotuje w tym roku spadek dostaw słuchawek Apple, ponieważ Apple zmaga się z rosnącą konkurencją ze strony konkurencyjnych producentów.

Kuo twierdzi, że Apple dostarczyło około 90 milionów AirPods w 2020 roku i spodziewa się, że spadnie do około 78 milionów w 2021 roku.

Analityk twierdzi, że Apple może utrzymać na rynku AirPods drugiej generacji, gdy zostaną wydane AirPods 3. Jednak nie jest jeszcze w tej sprawie pewien.

Najnowszy członek rodziny AirPods, za 549 USD nauszne słuchawki AirPods Max, mają ograniczony wpływ na przesyłki. Kuo spodziewa się, że Apple będzie sprzedawać zaledwie 1 milion sztuk w ciągu całego roku.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment