Aplikacja YouTube nie przejmuje już wygaszacza ekranu Apple TV


W zeszłym miesiącu informowaliśmy o ok aktualizacja aplikacji YouTube na tvOS, która wprowadziła własne wygaszacze ekranuporwanie Domyślny wygaszacz ekranu Antena w Apple TV – co zdenerwowało wielu użytkowników. Wygląda na to, że po wielu skargach YouTube wycofał tę aktualizację.

YouTube usuwa wygaszacze ekranu z aplikacji tvOS

Jak zauważył Joe Rosensteela (przez Sędzia Zygmunt), który również jako jeden z pierwszych poinformował w zeszłym miesiącu o aktualizacji YouTube, wygląda na to, że aplikacja nie przejmuje już kontroli nad Telewizor apple wygaszacz ekranu. Wcześniej, gdy użytkownicy pozostawiali otwartą aplikację YouTube na jakiś czas, zamiast wygaszaczy ekranu z lotu ptaka zaczynał się wyświetlać losowy pokaz slajdów ze zdjęciami i filmami.

Teraz, na podstawie testów Rosensteela, wydaje się, że YouTube wysłuchał swoich użytkowników i nie będzie już narzucał własnego wygaszacza ekranu Telewizor apple. Chociaż sama aplikacja nie została zaktualizowana, Google prawdopodobnie wprowadził pewne zmiany po stronie serwera, aby wyłączyć wygaszacze ekranu aplikacji.

„Aby przetestować to, co raportował Glenn, poszedłem do Apple TV w moim salonie, na którym nadal działa system tvOS 17.4. Brak wygaszacza ekranu YouTube. Zapytałem w kilku miejscach i ludzie zgłosili, że obecnie również nie mają wcześniej zgłaszanego zachowania wygaszacza ekranu” – napisał Rosensteel na swoim blogu.

To z pewnością dobra wiadomość dla Telewizor apple użytkownicy. Chociaż wygaszacze ekranu YouTube były nieszkodliwe, niektórzy obawiali się, że aplikacja wykorzysta tę przestrzeń do wyświetlania reklam w przyszłości. Nawet dyrektor Google Philipp Schindler powiedział na początku tego roku, że firma testuje sposób wyświetlania reklam na telewizorach po wstrzymaniu odtwarzania wideo.

Reklama
Wygaszacz ekranu z anteną Apple TV

Czy aplikacja YouTube przestała przechwytywać Twoje pliki Telewizor apple wygaszacz ekranu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment