Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych


Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na całym świecie wkrótce będą mogli szybko uzyskać dostęp do aparatu, a nawet zapisywać wersje robocze w aplikacji.

Wątki uzyskujące wersje robocze i szybki dostęp do kamery

Najnowsza wersja Threads dodaje nowy przycisk, który umożliwia użytkownikom szybki dostęp do aparatu bez konieczności opuszczania aplikacji. Obecnie Threads umożliwia użytkownikom importowanie zdjęć i filmów tylko z biblioteki zdjęć. Dzięki aktualizacji aplikacja wyświetli przycisk aparatu tuż obok przycisków multimediów, GIF, wiadomości audio, tagów i ankiety podczas tworzenia nowego postu.

Nowy przycisk „otwiera aparat telefonu bezpośrednio w edytorze Threads, ułatwiając udostępnianie zdjęć i filmów w Threads” – powiedziała Meta 9 do 5Mac.

Kolejną długo oczekiwaną funkcją dla użytkowników Threads, która pojawi się w tej aktualizacji, jest możliwość zapisywania wersji roboczych. Oznacza to, że możesz napisać nowy post i zapisać go, aby opublikować później, lub po prostu przechowywać go tam tak długo, jak chcesz. Aplikacja zapisze wersję roboczą po zamknięciu edytora wątków, klikając przycisk Anuluj lub po prostu przesuwając palcem w dół.

Według Meta nowe funkcje powinny wkrótce być stopniowo udostępniane użytkownikom Threads.

Reklama

Na początku tego roku firma Threads wydała aktualizację, która dodano opcję umożliwiającą użytkownikom sortowanie wyników wyszukiwania w porządku chronologicznym. Jednak platforma później wycofała aktualizację i stwierdziła, że ​​ta funkcja jest „wewnętrznym prototypem”, który „został przypadkowo udostępniony niewielkiej liczbie osób”.

Rozpoczęcie udostępniania funkcji Trendy użytkownikom w USA w aplikacji Threads

Możesz pobierz bezpłatną aplikację Threads ze sklepu App Store. Aby uzyskać dostęp do nowych funkcji, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...

iOS 17.5: Nowe funkcje, data premiery i więcej szczegółów

Apple ma oficjalnie rozpoczęte testy beta systemu iOS 17.5 z programistami i użytkownikami publicznej wersji beta. Aktualizacja wprowadza kilka nowych funkcji i...
Advertisment