Aplikacja Peloton już wkrótce umożliwi Ci tworzenie drużyn ze znajomymi i rodziną


Najnowsza aktualizacja aplikacji Peloton obejmuje przygotowania umożliwiające członkom tworzenie drużyn ze znajomymi i członkami rodziny.

Zauważony przez 9to5GoogleInsight APK Team, aplikacja Peloton w wersji 3.20 wprowadza garść nowych tekstów w aplikacji opisujących, jak stworzyć drużynę z innymi członkami Peloton.

Utwórz zespół

Idź dalej z zespołami

Współpracuj ze znajomymi i społecznością Peloton, aby osiągnąć swoje cele fitness

Z dostępnych wskazówek wynika, że ​​będziesz w stanie stworzyć drużyny, w których będzie mogło się znaleźć aż 2000 członków Peletonu. Po dołączeniu do zespołu będziesz mógł współpracować, aby osiągnąć wspólne cele fitness.

Konfigurując lub edytując swój zespół, będziesz mieć pełną kontrolę nad nazwą i opisem, a także możesz wybrać, czy Twój zespół ma być publiczny, czy prywatny. Oczekujemy, że zespoły przypadną do gustu rodzinom, klubom, grupom przyjaciół i firmom. Warto zauważyć, że obecnie nie jest jasne, czy można być częścią więcej niż jednego zespołu Peloton na raz.

Nazwa drużyny

Jak nazywa się twój zespół?

O co chodzi w Twoim zespole?

Dane swojego zespołu możesz zmienić w dowolnym momencie

Maks. 2000 członków

Spekulując nieco dalej, wyobrażamy sobie, że tworzenie zespołu może obejmować pewne aspekty rywalizacji, prawdopodobnie zachęcając członków do wysilania się, aby ich zespół mógł osiągnąć lepsze wyniki niż rywal. Niektórzy mogą również czuć potrzebę, aby wnieść największy wkład w sukces swojego zespołu, tworząc także wewnętrzną rywalizację w zespołach.

Reklama

Rozwój zespołów Peloton wydaje się być wciąż na wczesnym etapie. Na przykład opcja opuszczenia zespołu jest wyraźnie oznaczona jako „Niewdrożona”. W związku z tym spodziewamy się, że minie co najmniej kilka miesięcy, zanim zespoły pojawią się w aplikacji.

Opuść zespół (jeszcze nie wdrożone)

Jak zawsze w przypadku funkcji w toku wykrytych w kodzie aplikacji, istnieje również ryzyko, że Peloton w ogóle zdecyduje się nie uruchamiać zespołów. W międzyczasie będziemy zwracać uwagę na tę funkcję i wszystkie inne, które pojawią się w przyszłych aktualizacjach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...
Advertisment