Aplikacja NCAA March Madness Live dodaje kompatybilność z Vision Pro, nowe funkcje CarPlay i wiele więcej


Przed marcowym szaleństwem NCAA, które rozpocznie się w tym tygodniu, Aplikacja March Madness Live ma otrzymał aktualizację z kilkoma nowymi funkcjami. Aplikacja jest teraz kompatybilna z Apple Vision Pro, oferuje rozszerzone możliwości użytkownikom CarPlay i nie tylko.

Aplikacja March Madness Live działająca na Apple Vision Pro to tylko wersja na iPada, a nie wersja w pełni zoptymalizowana pod kątem systemu VisionOS. Warto jednak zauważyć, że twórcy aplikacji nie zrezygnowali z umożliwienia użytkownikom Vision Pro uruchamiania aplikacji w wersji na iPada, w przeciwieństwie do niektórych innych programistów. Wersję aplikacji na iPada można także uruchomić na komputerach Mac z procesorem Apple Silicon.

Aplikacja NCAA March Madness Live ma w tym roku także „rozszerzone funkcje” dla użytkowników CarPlay:

Dla fanów w podróży, NCAA March Madness na żywo będą na bieżąco informowani dzięki rozszerzonemu radiu z grami na żywo dla Apple CarPlay i Android Auto. Transmisje radiowe na żywo ze wszystkich 67 meczów udostępniane są dzięki uprzejmości Westwood One.

Podobnie jak w zeszłym roku, aplikacja obsługuje także aktywności na żywo na ekranie blokady iPhone’a i na dynamicznej wyspie. Nowością w tym roku jest funkcja „tablicy wyników na żywo”, która „zaoferuje fanom możliwość śledzenia wyników podczas rozgrywania wielu meczów”.

W aplikacji March Madness Live użytkownicy mogą oglądać ograniczony podgląd gier, zanim będą musieli zalogować się przy użyciu danych uwierzytelniających swojego dostawcy telewizji. Po zalogowaniu się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających użytkownicy mogą oglądać wszystkie gry emitowane w stacjach CBS, TBS, TNT i truTV.

Reklama

Gry CBS będą także dostępne za pośrednictwem Paramount+. Gry TNT, TruTV i TBS będą również dostępne za pośrednictwem MAX.

Możesz sprawdzić Strona internetowa NCAA zawierająca pełne podsumowanie o wszystkich nowych funkcjach. Aplikacja March Madness Live jest dostępny w App Store.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment