Aplikacja Narwhal dla Reddit będzie kosztować 3,99 USD miesięcznie; ceny wielopoziomowe odrzucone


Narwal za Reddit aplikacja potwierdziła teraz cenę po zbadaniu opinii użytkowników. Deweloper twierdzi, że porzucono myśli o wielopoziomowych subskrypcjach i zamiast tego aplikacja będzie miała jeden plan kosztujący 3,99 dolara miesięcznie.

To jest taki sam jak Now for Redditco również uwzględniało wiele poziomów – podczas gdy aplikacja Relay na Androida będzie oferować ceny oparte na użytkowaniu…

Tło

Bałagan zaczął się w maju, kiedy ujawniono, że będzie to Reddit żądając 20 milionów dolarów rocznie w celu uzyskania dostępu do interfejsu API używanego przez popularną aplikację innej firmy Apollo i inne. Deweloper to ujawnił aplikacja musiałaby zostać zamknięta w rezultacie.

Planowany protest pt początkowo było ich kilkadziesiąt z największych subredditów ostatecznie się przekształciło ponad 8 000 subredditów zaciemnienie na co najmniej 48 godzin.

Dyrektor generalny Reddita, Steve Huffman, dał to jasno do zrozumienia nie interesowały go widoki użytkowników Reddita i rozpoczęło się zwolnić moderatorów protestujących subredditów podczas grozić innym. Użytkownicy odpowiadają 1-gwiazdkowe recenzje oficjalnej aplikacjia usunięte mody powiedziały, że mody zastępcze są zezwalanie na publikowanie niebezpiecznych porad.

Reklama

Narwhal dla aplikacji Reddit

Deweloper Rick Harrison początkowo wydawało się, że zawarł jakąś umowę z Huffmanem, ale teraz jest w tym samym miejscu, co wszyscy inni: muszę pobierać od użytkowników abonament w celu opłacenia wywołań API.

Jedną z rozważanych opcji był model oparty na użyciu, ale użytkownicy go odrzucili, częściowo ze względu na jego nieprzejrzystość – jak mogli oszacować liczbę wywołań API, z którymi będzie się wiązało korzystanie z aplikacji?

Narwhal zacznie od pojedynczego planu subskrypcji za 3,99 USD miesięcznie. Nikt nie musi nawet myśleć o tym, czym jest API, nie mówiąc już o tym, jakie wywołania API wykonuje. Za mniej niż cena Reddit Premium każdy otrzyma Narwhal pozbawiony reklam i zapewniający prywatność, który z biegiem czasu będę stale udoskonalać.

Harrison twierdzi, że jego celem jest jedynie pokrycie kosztów.

Reddit pobiera teraz znaczną opłatę za korzystanie z API do zasilania Narwhal. Opłata ta będzie wynosić dziesiątki tysięcy, jeśli nie setki tysięcy miesięcznie, w zależności od liczby osób subskrybujących. Jedynym celem tej subskrypcji jest pokrycie kosztów korzystania z API.

Krawędź twierdzi, że programista początkowo rozważał poziomy od 2,99 do 11,99 dolarów miesięcznie i zauważa, że ​​w aplikacji Relay dla Reddit na Androida zastosowano złożone podejście wielopoziomowe.

Relay automatycznie przekieruje Cię na stronę, na której możesz wybrać jeden z sześciu różnych punktów cenowych, które będą naliczane co miesiąc: Brąz, Srebro, Złoto, Platyna, Diament lub Rubin […]

Na przykład, jeśli wybierzesz plan Bronze, będziesz mieć ograniczenie do 1350 wywołań API miesięcznie, co oznacza średnio 45 połączeń dziennie lub zazwyczaj około 30 minut redditowania dziennie.

Niektórzy użytkownicy nie są zadowoleni, jedno powiedzenie to jak powrót do czasów minut AOL we wczesnym Internecie.

Jaki jest Twój pogląd? Czy wolisz opłatę ryczałtową czy cenę stopniowaną? A może całkowicie porzuciłeś aplikacje innych firm? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...

Steam porzuci obsługę starszych wersji systemu macOS, a to zła wiadomość dla gier 32-bitowych

Przez swoje strona wsparcia w tym tygodniu Valve ogłosiło, że na początku 2024 r. przestanie obsługiwać systemy macOS High Sierra i macOS Mojave....

Furiosa, prequel Mad Max: Na drodze gniewu, już wygląda niesamowicie

Czas wrócić na Drogę Furii w poszukiwaniu Walhalli w nowym wydaniu Spinoff Mad Maxa, Furiosa. W czwartek prequel otrzymał swój...
Advertisment