Aplikacja Longplay pozwala cieszyć się biblioteką muzyczną, skupiając się tylko na całych albumach


Aplikacja Apple Music umożliwia porządkowanie biblioteki według list odtwarzania, wykonawców, albumów i nie tylko. Ale jeśli szukasz innego doświadczenia, możesz wypróbować niektóre z odtwarzaczy muzycznych dostępnych w App Store – w tym niedawno wydany Długa gra aplikacja. Dzięki Longplay możesz cieszyć się swoją biblioteką muzyczną, koncentrując się tylko na całych albumach.

W przeciwieństwie do tego, czego można się spodziewać, Longplay nie jest pełnym zamiennikiem aplikacji Apple Music. Zamiast tego umożliwia nowe doświadczenie eksplorowania list odtwarzania i określonych albumów, filtrując tylko te, które dodałeś do biblioteki, wraz ze wszystkimi jej utworami.

Odmienna propozycja Longplay staje się widoczna zaraz po otwarciu aplikacji, ponieważ wypełnia ekran okładkami albumów. Zamiast wyświetlać wszystkie albumy z biblioteki, zawiera tylko całe albumy – z wyłączeniem tych, do których dodano tylko niektóre utwory do biblioteki Apple Music.

Longplay to odtwarzacz muzyki dla każdego, kto lubi słuchać całych albumów od początku do końca. Przeszukuje Twoją bibliotekę Apple Music lub iTunes – która mogła rozrosnąć się przez lata lub dziesięciolecia i jest pełna mieszanki pojedynczych utworów, częściowych albumów, całych albumów i list odtwarzania – aby zidentyfikować tylko te kompletne albumy i zapewnia szybki dostęp do odtwarzania im.

Możesz zmienić układ głównego widoku aplikacji, wybierając tylko albumy, listy odtwarzania lub używając jednej z inteligentnych opcji „Sortuj według”. „Sortuj według” obejmuje Zaniedbanie, które łączy Twoje najlepiej oceniane albumy i pokazuje jako pierwsze te, których nie słuchałeś od dłuższego czasu. Dostępna jest również opcja Uzależnienie, która, jak możesz się domyślić, sortuje albumy i listy odtwarzania według tych, które są najczęściej odtwarzane w Twojej bibliotece.

Po dotknięciu albumu aplikacja zacznie go odtwarzać – i to wszystko. Nie musisz martwić się o żadne dodatkowe opcje ani kolejność odtwarzania utworów. Przez długie naciśnięcie albumów aplikacja oferuje opcje odtwarzania w trybie losowym lub korzystania z AirPlay. To zdecydowanie fajna i dobrze zbudowana aplikacja, a użytkownicy Apple Music powinni spróbować.

Longplay jest dostępny w App Store za jedyne 2,99 USD jako jednorazowy zakup bez subskrypcji lub zakupów w aplikacji. Wymaga iPhone’a, iPoda touch lub iPada z Apple Music i systemem iOS 13.1 lub iPadOS 13.1 lub nowszym.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASUS przedstawia Vivobook Go 15 OLED i Go 14 z procesorami Intel

Firma ASUS ogłosiła dzisiaj 15,6-calowy Vivobook Go 15 OLED (E1504G) i 14-calowy Vivobook Go 14 (E1404G), dwa ekscytujące laptopy lifestylowe o korzystnym stosunku...

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!