Aplikacja komputerowa Proton Mail jest dostępna dla komputerów Mac i Windows z tymi funkcjami


Po uruchomieniu z betą pod koniec 2023 roku firma Proton oficjalnie wypuściła aplikację komputerową na komputery Mac i Windows. Oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby oferować szybkie, skoncentrowane i bezpieczne środowisko natywne.

Proton ogłosił tę wiadomość w dniu swojego bloga tego ranka:

Dziś cieszymy się, że możemy poszerzyć horyzonty bezpiecznej komunikacji, uruchamiając aplikację komputerową Proton Mail. Każdy może teraz korzystać z nowej aplikacji komputerowej Proton Mail dla systemów Windows i macOS, a wersja dla systemu Linux jest w fazie beta.

Aplikacja komputerowa Proton zawiera te funkcje

  • Synchronizacja trybu jasnego/ciemnego z komputerami Mac i Windows
  • Natywne powiadomienia
  • Natychmiastowe przełączanie między pocztą a kalendarzem
  • Kompleksowe szyfrowanie i solidne zabezpieczenia Proton Sentinel
  • Importuj wiadomości z Gmaila lub Outlooka lub przesyłaj dalej e-maile z Gmaila i nie tylko

Proton podkreśla, że ​​używanie dedykowanej aplikacji zamiast przeglądarki daje pewność, że nie udostępniasz danych powiedzmy partnerom Microsoftu za pośrednictwem Outlooka ani nie ujawniasz swojej historii przeglądania reklamodawcom w Google Chrome.

Oprócz obaw związanych z prywatnością dostęp do poczty e-mail z poziomu przeglądarki może utrudniać skupienie się na wykonywanym zadaniu. Używasz przeglądarki do znacznie więcej niż tylko poczty e-mail, więc łatwo przegapić nowe wiadomości lub przypomnienia pomiędzy wszystkimi otwartymi kartami mediów społecznościowych, zakupów online i nie tylko. Mając to na uwadze, chcieliśmy zapewnić Ci najlepszą obsługę poczty e-mail, która będzie nie tylko bezpieczna, ale także wolna od rozpraszania uwagi.

Możesz pobrać plik Aplikacja komputerowa Proton Mail teraz za darmo – jednak bezpłatne konta Proton będą miały tylko 14-dniowy bezpłatny okres próbny z aplikacją, zanim będzie to konieczne przejście na plan płatny.

Reklama

Proton Unlimited zaczyna się od: już od 7,99 USD miesięcznie przy wyborze planu 2-letniego lub z 12,99 USD miesięcznie przy płatności miesięcznej.

Wraz z oficjalną dostępnością aplikacji komputerowej Proton dla użytkowników komputerów Mac i Windows, aplikacja komputerowa dla systemu Linux jest teraz dostępna w wersji beta.

Obraz przez Proton

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pixel 7A to nokaut w rekordowo niskiej cenie 349 dolarów

Oczekuje się, że Google wprowadzi nowość Piksel 8A na swoim Konferencja programistów wejść/wyjść w następnym miesiącu. Prawdopodobnie jest to czynnik przyczyniający się...

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...
Advertisment