Aplikacja Ivory pozwala teraz użytkownikom tworzyć nowe konta Mastodon


Ivory to nowy klient zdecentralizowanej sieci społecznościowej Mastodonktóra ostatnio cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tzw najnowsze zmiany ogłoszone przez Twittera. Aplikacja, która została opracowana przez Tapbots (ta sama firma, która stoi za Tweetbotem), została teraz zaktualizowana o łatwiejsze i bardziej intuicyjne doświadczenie dla nowych użytkowników.

Ta historia jest wspierana przez Mosyle, jedyna ujednolicona platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 35 000 organizacji wykorzystuje rozwiązania Mosyle do automatyzacji wdrażania, zarządzania i zabezpieczania milionów urządzeń Apple każdego dnia. Poproś o BEZPŁATNE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota swojej floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Ivory otrzymuje opcję utworzenia nowego konta Mastodon

W wersji 1.3 nowi użytkownicy mogą wreszcie założyć konto na Mastodont bezpośrednio z aplikacji. To znacznie usprawnia cały proces, zwłaszcza że Mastodon może wydawać się skomplikowany dla osób niezaznajomionych z ideą zdecentralizowanej sieci społecznościowej.

Teraz, gdy ktoś otworzy Ivory po raz pierwszy, ta osoba zostanie poprowadzona przez aplikację, aby utworzyć konto Mastodon, jeśli jeszcze go nie ma. Według twórców wprowadzono inne ulepszenia, aby proces onboardingu był bardziej intuicyjny.

Oprócz tych ulepszeń, Ivory 1.3 dodaje również opcję umożliwiającą użytkownikom usunięcie konta z instancji podczas usuwania jej z Ivory. W tej aktualizacji naprawiono również kilka błędów, co powinno sprawić, że aplikacja będzie działać bardziej stabilnie.

Reklama

Ivory powstał w wyniku zakończenia Tweetbota, który został wycofany po tym, jak Twitter ogłosił, że programiści nie mogą już tworzyć zewnętrznych klientów dla sieci społecznościowej za pomocą oficjalnego API. Ci, którzy byli już użytkownikami Tweetbota, poczują się dobrze zaznajomieni z Ivory, która zachowała te same podstawy, co poprzednia aplikacja.

Z jego poprzednią aktualizacją, Ivory dodał opcje edycji postów, zgłaszania użytkowników, obsługi tłumaczeń i nie tylko. Aplikacja zyskała również opcję dla Subskrybenci Tweetbota przeniosą swoją pozostałą subskrypcję do Ivory.

Ivory jest dostępny w App Store na iPhone’a i iPada. Aplikacja wymaga subskrypcji w wysokości 0,199 USD miesięcznie lub 14,99 USD rocznie, ale można ją pobrać bezpłatnie w celu demonstracji.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!