Aplikacja fitness Strava na iPhone’a rozszerza funkcję celów na każdą aktywność, a nawet więcej


Strava może być najbardziej znana ze śledzenia jazdy na rowerze, biegania i pływania, ale jest w stanie śledzić ponad 30 aktywności fitness. Teraz użytkownicy mogą tworzyć cele na podstawie dowolnej kategorii działań, w tym celów wysokości i celów miesięcznych.

Strava ogłosił w tym tygodniu nową funkcję dla swoich celów, która jest dostępna w wersji subskrypcyjnej aplikacji. Oprócz rozszerzenia typów aktywności poza bieganie, jazdę na rowerze i pływanie dla celów, sportowcy mogą ustawić docelowy poziom wysokości. Funkcja celów znajduje się teraz na karcie Trening w aplikacji.

Wcześniej użytkownicy mogli ustalać cele tygodniowe i roczne, teraz dostępne są również cele miesięczne. Kolejnym miłym akcentem jest umożliwienie sportowcom wyznaczania celów jako prywatnych.

Strava podkreślił wartość wykorzystania celów w swoim raporcie Year in Sport 2019, powołując się na to, że „sportowcy wyznaczający cel trzech zajęć tygodniowo zamiast dwóch zwykle byli bardziej konsekwentni, co skutkowało 2x więcej aktywności w ciągu roku”.

  • Wyznacz cele dla wszystkich dyscyplin sportowych: w przeszłości sportowcy mogli wyznaczać sobie cele dotyczące biegania, jazdy na rowerze i pływania. Sportowcy mogą teraz wyznaczać cele dla wszystkich ponad 30 rodzajów sportów śledzonych na Strava.
  • Ustaw cele dotyczące wysokości: sportowcy mogą teraz ustawiać cele związane z wysokością, a także istniejącymi pomiarami – czasem, dystansem i danymi z mierników mocy.
  • Ustalaj cele miesięczne: sportowcy mogą ustalać sobie miesięczne cele wraz z istniejącymi celami tygodniowymi i rocznymi.
  • Ustaw cele jako prywatne: funkcja Cele została teraz przeniesiona do zakładki Trening, która sprawia, że ​​cele są prywatne dla indywidualnego sportowca.

Strava to do bezpłatnego pobrania z App Store z funkcjami celów dostępnymi w ramach subskrypcji premium, która kosztuje 8 USD / miesiąc lub 60 USD / rok.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!