Aplikacja Eve dla HomeKit została zaktualizowana o nowy przegląd kamery i obsługę odwróconej orientacji


Aplikacja Eve umożliwia sterowanie wszystkimi akcesoriami obsługującymi HomeKit za pomocą wielu dostosowań i automatyzacji. Aplikacja Eve for HomeKit została dzisiaj zaktualizowana do wersji 4.5 ze znacznymi ulepszeniami, w tym nowym przeglądem na pełnym ekranie z jednoczesnym wideo na żywo ze wszystkich kamer obsługujących HomeKit i nie tylko.

Dzięki najnowszej aktualizacji użytkownicy aplikacji Eve znajdą nowe menu „Moje kamery”, które pozwala na szybki podgląd obrazu na żywo z kamery Eve Cam i innych kamer obsługujących HomeKit. Stamtąd możesz po prostu dotknąć określonego widoku kamery, aby wyświetlić go na pełnym ekranie.

Aplikacja pozwala teraz także użytkownikom tworzyć skróty Siri do zarządzania kamerami HomeKit, więc dostęp do obrazu wideo na żywo z kamer za pomocą aplikacji Eve jest tak prosty, jak powiedzenie Siri „Pokaż moje kamery”.

Aby uzyskać dostęp do przeglądu kamer, nowy kafelek „Moje kamery” pojawi się automatycznie w widoku „Rzut oka”, jeśli masz więcej niż jedną kamerę w domu. Stamtąd możesz także włączyć wygodną integrację z Siri – po dodaniu do Siri uzyskanie pełnego obrazu jest po prostu szybkim poleceniem głosowym „Pokaż moje kamery”. Stuknij widok na żywo z dowolnej kamery, aby przejść do trybu pełnoekranowego dla tej konkretnej kamery lub dotknij i przytrzymaj, aby bezpośrednio ustawić scenę lub sterować innymi akcesoriami z obsługą HomeKit w tym pomieszczeniu.

Kolejną świetną nową opcją zawartą w najnowszej wersji aplikacji Eve jest Flipped Camera Orientation, która umożliwia zainstalowanie kamery Eve Cam do góry nogami, a następnie łatwe przerzucenie obrazu na żywo do aplikacji. Bezpłatna aktualizacja oprogramowania układowego umożliwiająca włączenie opcji odwróconej jest teraz dostępna dla aktualnych modeli Eve Cam.

Ustawienia Eve Cam oferują teraz nową opcję odwracania obrazu z kamery. Dzięki magnetycznej podstawie Eve Cam, którą można przymocować do różnego rodzaju elementów w domu, otwiera to zupełnie nowy świat możliwości montażu Eve Cam w idealnym miejscu. Aby uzyskać dostęp do tego nowego ustawienia, Eve Cam wymaga co najmniej wersji oprogramowania układowego 1.0.3, która została również wydana jako bezpłatna aktualizacja i zawiera wiele innych ogólnych ulepszeń.

Najnowsza wersja aplikacji Eve for HomeKit to teraz dostępne w App Store. Aplikacja jest bezpłatna i wymaga iPhone’a, iPoda touch lub iPada z systemem iOS 13.1 lub iPadOS 13.1 lub nowszym. Możesz również kupić Eve Cam pod adresem Evehome.com lub o godz Amazonka.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!