Aplikacja do robienia notatek w programie dodaje obsługę wielu okien, nową opcję zakupu na całe życie i więcej


Agenda, popularna aplikacja do robienia notatek na iPhone’a, iPada i Maca, została dziś zaktualizowana do wersji 17. Ta aktualizacja obejmuje obsługę wielu okien w systemach iPadOS i macOS, umożliwiając między innymi „podzielenie dowolnej notatki lub projektu do osobnego okna”.

Ta aktualizacja, jak wyjaśnia Agenda, umożliwia umieszczenie dwóch notatek obok siebie podczas pracy. Na dole każdej notatki znajduje się nowy przycisk, który można kliknąć, aby otworzyć w osobnym oknie.

Agenda zawsze miała zaawansowane funkcje nawigacyjne, które pozwalają szybko przechodzić do iz innych notatek, ale czasami trzeba wykonać zadanie, w którym chcesz umieścić dwie notatki obok siebie. Musisz przejrzeć jeden podczas pracy nad drugim lub przenieść zawartość między nimi.

Agenda 17 umożliwia taki przepływ pracy. Każda notatka ma teraz dodatkowy przycisk na dole podczas edycji. Po prostu kliknij ten przycisk, a oddzielne okno pojawi się wraz z kopią notatki. Następnie możesz nawigować w oknie głównym, podczas gdy okno pomocnicze utrzymuje widoczną notatkę. Działa to również z całymi projektami.

Dzięki tej zmianie Agenda dodała również nową funkcję „pływających okien”. Dzięki temu możesz wybrać okno programu, które może unosić się nad wszystkimi innymi oknami na komputerze Mac. Jak wyjaśnia firma, możesz to wykorzystać do robienia notatek lub odwoływania się do notatek podczas spotkania.

Agenda 17 zawiera również nowy „tryb skupienia”, który ukrywa wszystkie inne elementy interfejsu aplikacji, aby ułatwić skupienie się na tym, co piszesz. Dostępna jest również nowa pływająca paleta do formatowania w systemie macOS.

Wreszcie, Agenda wprowadza również dwie interesujące zmiany po stronie biznesowej. Po pierwsze, Agenda 17 dla komputerów Mac jest dostępna wyłącznie w Mac App Store. Wcześniej można było pobrać aplikację za pośrednictwem strony internetowej Agenda Lub z Mac App Store, ale w celu uproszczenia, jest teraz tylko dostępne w Mac App Store.

Reklama

Chociaż nadal możesz subskrybować Agendę za 34,99 USD rocznie, Agenda 17 zawiera również nową opcję odblokowania „dożywotniej funkcji” za 119,99 USD. „Pojedynczy zakup odblokowuje wszystkie obecne i przyszłe funkcje premium” — mówi firma.

Agendę można pobrać na Mac App Store tutaj. Jest dostępny w App Store dla iPhone i iPad tutaj.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!