Aplikacja ChatGPT na iPhone’a jest już oficjalnie dostępna


OpenAI ogłosiło, że wydaje dedykowaną aplikację na iPhone’a dla swojej usługi ChatGPT. Aplikacja, która jest dostępne za pośrednictwem App Store, daje użytkownikom możliwość korzystania z ChatGPT za pośrednictwem natywnej aplikacji na ich iPhonie. Aplikację można pobrać bezpłatnie i nie zawiera reklam. Obecnie jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, ale OpenAI twierdzi, że dostępność wzrośnie „w nadchodzących tygodniach”.

CzatGPT na iPhone’a jest już dostępny

Jak ogłoszony przez OpenAI w poście na blogu, ChatGPT na iPhone’a będzie oferować ten sam zestaw funkcji, co internetowa wersja usługi. Obejmuje to obsługę ChatGPT Plus, która pozwala użytkownikom subskrybować płacenie za bardziej zaawansowane wersje usługi.

Aplikacja zsynchronizuje również historię ChatGPT na wszystkich Twoich urządzeniach, w tym w sieci. Obejmuje również wsparcie dla Szept, system rozpoznawania mowy typu open source firmy OpenAI. Ta integracja z Whisper umożliwia wprowadzanie głosowe w aplikacji ChatGPT na iPhone’a. Aplikacja ChatGPT jest również całkowicie wolna od reklam.

Ponieważ ChatGPT zyskał popularność w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, w App Store pojawiło się wiele naśladowców i oszustów. Apple rozprawił się z tymi aplikacjami, m.in częściowo poprzez blokowanie aplikacji które używają „GPT” w swojej nazwie. Wydając własną wersję ChatGPT na iPhone’a, OpenAI ma nadzieję bezpośrednio kontrolować korzystanie z usługi na iPhonie.

Ponadto aplikacja Bing firmy Microsoft na iPhone’a ma od tego czasu nastąpił znaczny wzrost popularności dodano integrację ChatGPT.

Reklama

ChatGPT na iPhone’a jest udostępniana użytkownikom w Stanach Zjednoczonych od dziś. Dostępność OpenAI „rozszerzy się na dodatkowe kraje w nadchodzących tygodniach”.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...
Advertisment