Aplikacja Apple Support została przebudowana z nowym układem, szybszym dostępem do pobliskich dostawców i nie tylko


Firma Apple wprowadza dziś godną uwagi aktualizację aplikacji Apple Support na iPhone’a i iPada. Aktualizacja wprowadza odświeżony układ, który ułatwia zarządzanie aktywnością, rozszerza aplikację na nowe regiony i nie tylko. Przejdź poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Apple twierdzi, że odnowiony układ aplikacji Apple Support usprawnia proces przeglądania konta wsparcia i zarządzania nim, w tym połączeń, czatów, rezerwacji i nie tylko. Dostępna jest również nowa funkcja, która pozwala klientom łatwo przeglądać dostawców w ich okolicy, aby znaleźć najszybszy sposób uzyskania wsparcia i serwisu dla swoich urządzeń.

Dzisiejsza aktualizacja aplikacji Wsparcia Apple wprowadza również aplikację do Wietnamu i dodaje wietnamski jako obsługiwany język. W sumie Apple twierdzi, że aplikacja jest teraz dostępna w 32 językach i 174 regionach.

Oto pełny dziennik zmian:

  • Przeglądaj dostawców w Twojej okolicy, aby zobaczyć, co jest w pobliżu.
  • Nowy układ sprawia, że ​​przeglądanie połączeń, czatów, rezerwacji i innych działań oraz zarządzanie nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
  • Rozszerzono dostępność regionu dla Wietnamu i dodano wietnamski jako obsługiwany język. Aplikacja Apple Support jest teraz dostępna w 32 językach i 174 regionach.
  • Ulepszenia wydajności i poprawki błędów.

Aplikacja Wsparcie Apple to przydatne źródło pomocy w przypadku problemów ze sprzętem Apple lub Apple ID. Możesz go pobrać w App Store za darmo. Dzisiejsza nowa aktualizacja wciąż jest wdrażana, więc możesz nie widzieć jej od razu w App Store na swoim urządzeniu.

Reklama

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...

Apple chce zamienić iPhone’a w kamerę do śledzenia zwierząt

Apple ma nową platformę programistyczną, za pomocą której można zmienić iPhone'a w autonomiczną kamerę do śledzenia zwierząt. Zgodnie z dokumentacją na stronie Appleprogramiści...
Advertisment