Aplikacja Apple Developer zaktualizowana o obsługę WWDC dla przemówień, filmów z sesji i nie tylko


Jabłka Wydarzenie WWDC już za 10 dni, a Apple nadal wprowadza różne sposoby śledzenia z domu. Teraz firma Apple wydała aktualizację aplikacji Apple Developer na iPhone’a i iPada z pełną obsługą filmów WWDC, laboratoriów, ogłoszeń i nie tylko.

Jako odświeżenie, WWDC 2023 obejmuje osobisty komponent samego głównego przemówienia i sesji deweloperskich. Wydarzenie jest jednak również w pełni dostępne online, a kluczowym aspektem jest aplikacja Apple Developer.

Dzięki aplikacji Apple Developer będziesz mieć dostęp do pełnej zawartości online WWDC. Obejmuje to filmy z sesji, szczegóły dotyczące laboratoriów i sesji, obejrzenie przemówienia i nie tylko.

„Poznaj wszystko, co WWDC23 ma do zaoferowania, w tym filmy z sesji, zajęcia w Slack, laboratoria 1 na 1 i nie tylko”, mówi Apple w informacjach o wydaniu dzisiejszej aktualizacji.

Możesz pobrać najnowszą wersję programu Aplikacja Apple Developer w App Store. Firma Apple potwierdziła w tym tygodniu, że coroczna konferencja Worldwide Developer Conference główny adres odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca, o godzinie 10:00 czasu pacyficznego/13:00 czasu wschodniego. Trzymaj to zamknięte do 9to5Mac za kompleksową relację poprzedzającą wydarzenie. Będziemy również na miejscu podczas WWDC 2023 przez cały tydzień.

Reklama

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment