Apex Legends odkłada zawody ze względu na obawy związane z hakerami


Legendy Apexa przełożyła finały mistrzostw Global Series w Ameryce Północnej w związku z obawami hakerów naruszył „uczciwość konkurencyjną” gry. Podczas niedzielnej transmisji na żywo dwóch profesjonalnych graczy z głównych drużyn stało się celem ataku, w ramach którego na siłę zastosowano kody zapewniające przewagę podczas rozgrywki konkurencyjnej.

Przyczyna tych ataków nie została oficjalnie zweryfikowana, co prowadzi do spekulacji, że włamanie mogło zostać dokonane za pośrednictwem Legenda Apexa‘S zabezpieczenia przed oszustwami. Wymiana zdań opublikowana przez a Konto monitorujące oszustwo w przypadku roszczeń X że osoba atakująca znalazła exploita RCE, czyli zdalne wykonanie kodu, umożliwiającego uruchomienie kodu bezpośrednio na komputerach graczy.

A Klip na Twitchu Noyana „Genburtena” Ozkose z DarkZero pokazuje interfejs użytkownika oprogramowania aimbot pojawiający się na jego ekranie w tym samym momencie, gdy na czacie pojawia się wiadomość „Apex hacking global series by Destroyer2009 & R4ndom”. „Zostałem zhakowany” – powiedział Genburten, podnosząc ręce, aby pokazać, że nie ma już kontroli. Genburten zauważył, że widzi innych graczy przez ściany i natychmiast przerwał mecz.

Phillip „ImperialHal” Dosen z TSM również był celem, a administratorzy zamknęli lobby gier, gdy gracz zorientował się, że na jego koncie zastosowano aimbota. Chociaż niewiele wiadomo na temat „R4ndom” — jednego z dwóch aliasów wymienionych podczas włamania Genburtena — „Destroyer2009” jest rozpoznawany ze względu na wcześniejszą wątpliwą aktywność ukierunkowaną Legendy Apexa gracze lubią Imperialny Hal I Mande.

Ani EA, ani Respawn Entertainment nie ogłosiły, kiedy finały zostaną wznowione i czy hack będzie stanowił jakiekolwiek ryzyko dla szerszej publiczności Legendy Apexa gracze. Oficjalne konto Apex Legends Esports na X mówi, że więcej informacji zostanie udostępnionych „wkrótce”. Skontaktowaliśmy się z obiema firmami w celu uzyskania komentarza i zaktualizujemy tę historię, jeśli otrzymamy odpowiedź.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...
Advertisment