Aparaty słuchowe LINNER Nova Deluxe OTC z pojedynczym sterownikiem MEMS USound


Nowy model aparatów słuchowych OTC firmy LINNER jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z przewidywaniami z lipca 2023 r., kiedy firma LINNER ogłosiła, że ​​w nowym projekcie aparatu słuchowego OTC będzie używać przetwornika MEMS USound Conamara 6 mm, nowy aparat LINNER Nova Deluxe jest już dostępny. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie audio z pojedynczym sterownikiem MEMS, co stanowi potwierdzenie potęgi technologii MEMS firmy USound.

Nowy model aparatów słuchowych OTC firmy LINNER jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych. Jak przewidywane na lipiec 2023 r, kiedy firma LINNER ogłosiła, że ​​w nowym projekcie aparatów słuchowych OTC będzie używać przetwornika MEMS USound Conamara 6 mm, nowy LINNER Nova Deluxe jest już dostępny. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie audio z pojedynczym sterownikiem MEMS, co stanowi potwierdzenie potęgi technologii MEMS firmy USound.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez LINNER, twórcę aparatów słuchowych dostępnych bez recepty (OTC) zarejestrowanych w Santa Clara w Kalifornii, LINNER Nova Deluxe to pierwszy produkt na rynku wykorzystujący jeden głośnik MEMS, torując drogę dla większej liczby MEMS -rozwój napędzany. Zaprojektowany dla rosnącej liczby osób dotkniętych lekkim lub umiarkowanym ubytkiem słuchu, zaawansowany aparat słuchowy OTC wykorzystuje zintegrowany pojedynczy sterownik MEMS firmy USound, wybrany ze względu na niewielkie rozmiary i jakość dźwięku.

„Wzorowy projekt LINNER Nova Deluxe, pierwszego na rynku rozwiązania audio z pojedynczym przetwornikiem MEMS, jest monumentalnym osiągnięciem w branży audio. Obserwowanie wpływu technologii USound MEMS na rozwój naszych klientów i partnerów inspiruje nas do kontynuowania naszych Jednocześnie nasze głośniki zmieniają życie milionów ludzi na całym świecie. Ludzie, którzy nie mieli dostępu do niedrogich aparatów słuchowych i byli napiętnowani ze względu na swoją niepełnosprawność. Jesteśmy dumni, że możemy być tego częścią rozwoju i nie możemy się doczekać, aż nasze głośniki zrewolucjonizują całą branżę audio!”, stwierdza Ferruccio Bottoni, dyrektor generalny USound.

 

Przetworniki MEMS są wybieranym komponentem w nowej kategorii produktów aparatów słuchowych OTC, charakteryzujących się niewielkimi rozmiarami i przystępną ceną, wymagających zaawansowanej jakości dźwięku połączonej z spójnością produkcyjną – problem, który nękał projekty oparte na konwencjonalnych przetwornikach dynamicznych, zapewniających efektywne przetwarzanie sygnału cyfrowego trudniejsze. Aparat słuchowy LINNER Nova Deluxe wyróżnia się także lekką i dyskretną konstrukcją.

Reklama

W projekcie zastosowano technologię USound Pełnozakresowy Conamara 6mm, ultracienkie przetworniki MEMS w połączeniu ze wzmacniaczem Tarvos firmy USound w celu optymalizacji zużycia energii przez całą konstrukcję. Według USound przetworniki Conamara w połączeniu z możliwością lutowania rozpływowego SMT umożliwiają automatyczny proces montażu typu pick and place, co znacznie obniża koszty produkcji i skraca czas produkcji. Kolejną kluczową cechą jest trwałość i wodoodporność głośników (certyfikat IPx8). Ta ostatnia umożliwia produkcję wodoodpornych urządzeń, które można nosić pod prysznicem, na plaży i w wilgotnym środowisku.

www.linnerlife.com

www.usound.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment