Ankieta: Czy wolisz projekt AirPods 3, który wyciekł, czy oryginał?


Plotki o nowej generacji AirPods krążą już od jakiegoś czasu i wydaje się, że Apple wprowadzi „AirPods 3” jeszcze w tym miesiącu. W oparciu o wyciekłe obrazy, nowe AirPods będą miały projekt, który łączy elementy oryginalnych AirPods z AirPods Pro. Teraz chcemy wiedzieć, czy wolisz wyciekły projekt AirPods 3, czy tradycyjny projekt AirPods.

Pierwsze AirPods zostały wprowadzone w 2016 roku i chociaż w ostatnich latach oferta bezprzewodowych słuchawek Apple znacznie się rozrosła, zwykłe AirPods (obecnie w drugiej generacji) nadal mają ten sam wygląd, co pierwsza generacja.

Podczas gdy AirPods to w zasadzie bezprzewodowe słuchawki EarPods, AirPods Pro wyglądają zupełnie inaczej, ponieważ mają mniejszy trzonek z konstrukcją douszną. Nie ma wątpliwości, że AirPods Pro brzmią lepiej dzięki funkcjom takim jak aktywna redukcja szumów i sterownik głośnika o niskim poziomie zniekształceń, ale jest grupa ludzi, którzy nie lubią silikonowych końcówek dousznych dostarczanych z AirPods Pro.

Jak ostatnio wskazał mój 9to5Mac kolega José Adorno, silikonowe końcówki AirPods Pro są niewygodne dla niektórych użytkowników, co sprawia, że ​​wolą zwykłe AirPods od modelu Pro.

Nadal nie jesteśmy pewni, czy AirPods 3 będą miały silikonowe końcówki, czy nie, ale dopasowanie do ucha będzie zdecydowanie inne, ponieważ ogólny korpus wkładek dousznych wygląda zupełnie inaczej na podstawie wyciekających obrazów. Oczywiście wzbudziło to obawy użytkowników, którzy lubią używać AirPods, ale nie podoba im się dopasowanie AirPods Pro. Czy Apple narzuci ten projekt douszny w całej ofercie?

Prawdopodobnie poznamy odpowiedź w ciągu kilku dni, ale do tego czasu chcemy wiedzieć: wolisz projekt AirPods 3, który wyciekł, czy oryginał? Daj nam znać w ankiecie i w sekcji komentarzy:

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment