Ankieta: Czy wolisz projekt AirPods 3, który wyciekł, czy oryginał?


Plotki o nowej generacji AirPods krążą już od jakiegoś czasu i wydaje się, że Apple wprowadzi „AirPods 3” jeszcze w tym miesiącu. W oparciu o wyciekłe obrazy, nowe AirPods będą miały projekt, który łączy elementy oryginalnych AirPods z AirPods Pro. Teraz chcemy wiedzieć, czy wolisz wyciekły projekt AirPods 3, czy tradycyjny projekt AirPods.

Pierwsze AirPods zostały wprowadzone w 2016 roku i chociaż w ostatnich latach oferta bezprzewodowych słuchawek Apple znacznie się rozrosła, zwykłe AirPods (obecnie w drugiej generacji) nadal mają ten sam wygląd, co pierwsza generacja.

Podczas gdy AirPods to w zasadzie bezprzewodowe słuchawki EarPods, AirPods Pro wyglądają zupełnie inaczej, ponieważ mają mniejszy trzonek z konstrukcją douszną. Nie ma wątpliwości, że AirPods Pro brzmią lepiej dzięki funkcjom takim jak aktywna redukcja szumów i sterownik głośnika o niskim poziomie zniekształceń, ale jest grupa ludzi, którzy nie lubią silikonowych końcówek dousznych dostarczanych z AirPods Pro.

Jak ostatnio wskazał mój 9to5Mac kolega José Adorno, silikonowe końcówki AirPods Pro są niewygodne dla niektórych użytkowników, co sprawia, że ​​wolą zwykłe AirPods od modelu Pro.

Nadal nie jesteśmy pewni, czy AirPods 3 będą miały silikonowe końcówki, czy nie, ale dopasowanie do ucha będzie zdecydowanie inne, ponieważ ogólny korpus wkładek dousznych wygląda zupełnie inaczej na podstawie wyciekających obrazów. Oczywiście wzbudziło to obawy użytkowników, którzy lubią używać AirPods, ale nie podoba im się dopasowanie AirPods Pro. Czy Apple narzuci ten projekt douszny w całej ofercie?

Prawdopodobnie poznamy odpowiedź w ciągu kilku dni, ale do tego czasu chcemy wiedzieć: wolisz projekt AirPods 3, który wyciekł, czy oryginał? Daj nam znać w ankiecie i w sekcji komentarzy:

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment