Ankieta: Czy planujesz kupić Apple Vision Pro?


Wow, co za tydzień. Wiedzieliśmy, że zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej zostanie ujawniony w poniedziałek, ale Vision Pro i VisionOS nadal cieszyły się popularnością podczas przemówienia WWDC. Teraz, gdy wiemy, co potrafi Vision Pro i ile to będzie kosztować, czy planujesz go kupić, gdy zostanie wprowadzony na rynek na początku 2024 roku?

My obejmował wprowadzenie na rynek Vision Pro w poniedziałek i szczerze mówiąc, nie trwało długo, zanim stało się to trudne do opisania. Na szczęście mieliśmy też jeden z nich pierwsze praktyczne doświadczenia z Vision Pro zaraz po zakończeniu imprezy.

Jeśli to przegapiłeś, Apple nazywa swój zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej „rewolucyjnym komputerem przestrzennym, który płynnie łączy treści cyfrowe ze światem fizycznym, jednocześnie pozwalając użytkownikom pozostać obecnymi i łączyć się z innymi”.

No dobra, ale co to robi? To jest oferta od Apple:

Vision Pro tworzy nieskończone płótno dla aplikacji, które wykracza poza granice tradycyjnego wyświetlacza i wprowadza w pełni trójwymiarowy interfejs użytkownika kontrolowany przez najbardziej naturalne i intuicyjne dane wejściowe — oczy, ręce i głos użytkownika. Wyposażony w VisionOS, pierwszy na świecie przestrzenny system operacyjny, Vision Pro pozwala użytkownikom na interakcję z treściami cyfrowymi w sposób, który wydaje się być fizycznie obecny w ich przestrzeni. Przełomowa konstrukcja Vision Pro obejmuje system wyświetlania o ultrawysokiej rozdzielczości, który mieści 23 miliony pikseli na dwóch wyświetlaczach, oraz niestandardowy układ silikonowy Apple w unikalnej konstrukcji dwuchipowej, dzięki czemu każde doświadczenie wydaje się mieć miejsce na oczach użytkownika w czasie rzeczywistym.

Zasadniczo wszyscy wymienimy nasze komputery Mac na Vision Pro i przestaniemy chodzić do teatrów i na koncerty, aby móc się bawić z dowolnego miejsca na ekranie tak dużym, jak to tylko możliwe. Cóż, jeśli możesz zmieścić Vision Pro w swoim budżecie, to znaczy. Apple twierdzi, że klienci w Stanach Zjednoczonych otrzymają pierwszą szansę na posiadanie Vision Pro na początku przyszłego roku za niską cenę wynoszącą zaledwie 3499 USD – bez podatków i soczewek korekcyjnych.

Reklama

Z jednej strony fuj! Ale jednocześnie Vision Pro to zupełnie nowa kategoria produktów dla Apple, której pierwsi użytkownicy, tacy jak my, zrobią wszystko, aby jej doświadczyć. Co z tobą? Czy to, co wiemy do tej pory, posuwa igłę do twoich planów, aby przejść do systemu wizyjnego i zobaczyć świat w zupełnie nowy sposób?

Daj nam znać, co myślisz do tej pory, i zapoznaj się z naszą dyskusją na temat Vision Pro nagrany w poniedziałek wieczorem z Apple Park.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wskaźniki jazdy na rowerze na iPhonie: jak korzystać z iOS 17

Śledzenie jazdy rowerem natywnie na iPhonie jest dostępne z iOS 17 i Apple Watch z systemem watchOS 10. Ta przydatna nowa funkcja wykorzystuje...

Premiera nowej niespodzianki w grze Elder Scrolls na Androida

Nowa gra osadzona w serii The Elder Scrolls jest już dostępna na urządzenia z systemem Android za pośrednictwem Sklep Google Play....

Bloomberg: Apple prowadził rozmowy z Microsoftem na temat przejęcia Bing w 2020 roku

W miarę postępów w sprawie antymonopolowej prowadzonej przez Departament Sprawiedliwości przeciwko Google, wciąż dowiadujemy się więcej na temat umowy Apple z firmą na...
Advertisment