Anker Nano Power Bank zaktualizowany o USB-C


Mam nową ulubioną ładowarkę do iPhone’a 15 – przynajmniej jeśli chodzi o przenośne rozwiązanie. Nowy Nano Power Bank firmy Anker jest tak kompaktowy, jak tylko się da, a teraz jest jeszcze bardziej wszechstronny dzięki zastosowaniu USB-C.

czytasz Testowane z 9to5Toysgdzie odkrywamy podstawowe technologie, które ułatwiają życie na co dzień. Przejrzyj cały nasz przewodnik aby zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi recenzjami i zasygnalizować w komentarzach poniżej, czy jest coś, co chciałbyś, aby zostało wyróżnione.

Firma Anker niedawno zaktualizowała swój pakiet najnowsze ładowarki dla iPhone’a 15, zamieniając port USB-C. Moim osobistym faworytem jest Nano Power Bank, który teraz cieszy się popularnością wśród najnowszych produktów Apple, zachowując przy tym tę samą kompaktową konstrukcję co poprzednio. Wewnętrzny akumulator o pojemności 5000 mAh można teraz sparować z rozkładaną wtyczką USB-C.

Przenośna konstrukcja zapewnia wystarczającą ilość energii, aby raz lub dwa razy naładować telefon iPhone z serii 15. Poza tym jest na nim tylko jeden port, z portem USB-C z boku, służącym wyłącznie do tankowania wewnętrznego akumulatora. Biorąc pod uwagę nacisk na tankowanie najnowszych iPhone’ów i samych smartfonów, widzimy, jak to się wszystko układa na 30 dolarów lub niższy punkt cenowy.

Oto bliższe spojrzenie na arkusz specyfikacji:

  • Doświadcz szybkiego ładowania dzięki dwóm portom USB-C i zaawansowanej technologii PowerIQ 3.0, zapewniającej imponującą moc wyjściową 22,5 W.
  • Pożegnaj plątaninę kabli i chroń złącze USB-C dzięki wygodnej, składanej konstrukcji umożliwiającej bezproblemowe ładowanie.
  • Ciesz się idealnym połączeniem stylu i funkcjonalności, starannie wykonanym, aby bez problemu zmieścił się w kieszeni lub torebce.
  • Ciesz się nieprzerwanym ładowaniem podczas podróży dzięki niezawodnej pojemności 5000 mAh, dzięki której Twoje urządzenia będą zasilane gdziekolwiek się udasz.

Wcześniej tej jesieni I pisałem do domu o jak bardzo podobał mi się nowy power bank Lightning firmy Anker. Był kompaktowy i jakże wygodny, idealnie pasujący nawet do moich najmniejszych kopertówek i torebek. Kiedy więc nadszedł wrzesień i zaktualizowałem iPhone’a 14 Pro do jego nowego odpowiednika z serii 15, ubolewałem, że zrezygnowałem z mojego ukochanego nowego gadżetu.

Reklama

Ale smutek był krótkotrwały, ponieważ Anker mnie wspierał, przyspieszając ujawnienie nowej, ulepszonej wersji USB-C. Nowy Anker Nano Power Bank towarzyszy mi na co dzień od miesiąca i jestem w nim jeszcze bardziej zakochany niż w oryginale.

Jeśli chodzi o współczynnik kształtu, prawie nic się nie zmieniło. I nie mógłbym być z tego powodu szczęśliwszy. Pozostaje ta sama, ultrakompaktowa konstrukcja, dzięki czemu przenośny akumulator jest równie odpowiedni do codziennego użytku, jak wcześniej. Wciąż jest niewiele większy od zapalniczki, a jednocześnie mieści 5000 mAh soku.

Zmieniło się to, w jaki sposób może on naładować Twój sprzęt. Stara wersja skupiała się wokół portu Lightning, pasującego do wszystkich iPhone’ów wydanych przed wrześniem. Ale teraz, gdy Apple rozpoczął nowy romans z USB-C, Anker poszedł w jego ślady, adaptując uniwersalny port do kompaktowego power banku. Oznacza to, że akcesorium jest jeszcze bardziej wszechstronne niż dotychczas.

Jest jeszcze jedna zaleta przejście na USB-C, zbyt. Oprócz tego, że można naładować praktycznie każde nowoczesne urządzenie, oznacza to również, że za pomocą wtyczki można podłączyć go do ładowarki ściennej. Wcześniej trzeba było używać portu USB-C z boku banku mocy Anker Nano, aby doładować wewnętrzną baterię. Teraz możesz po prostu podłączyć całe urządzenie do ładowania – całkowicie pomijając potrzebę stosowania dodatkowego kabla.

To nie tak, że kiedykolwiek miałem problem z posiadaniem wolnego kabla USB-C, ale oznacza to, że nie muszę nosić ze sobą dodatkowego akcesorium, na wypadek, gdyby rzeczywiście trzeba było go zatankować. W końcu cały sens posiadania czegoś tak kompaktowego polega na tym, aby nie zwiększać objętości mojej torby.

Tak więc po miesiącu korzystania z nowej wersji Anker Nano Power Bank ze złączem USB-C wszystkie moje pierwotne pochwały dotyczące modelu Lightning nadal są aktualne. A jeśli już, to chętnie podwoię swoje nastroje z sierpnia – Ankerowi udało się stworzyć jeszcze bardziej przydatne akcesorium, które jest idealne nie tylko dla posiadaczy iPhone’a 15, ale każdego, kto potrzebuje ładowania gadżetów USB-C daleko od domu. Przydało się z moim Nintendo Switch, AirPods Pro 2, a nawet doładowaniem urządzeń z Androidem znajomych.

To wszystko zarabia na Anker Nano Power Bank jego 30 dolarów metka Dla mnie. Z pewnością jeden z moich ulubionych gadżetów w użyciu i na pewno jeden z najbardziej wszechstronnych, jakie można mieć.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment