Anime Tomb Raider od Netflixa ma datę premiery w nowym zwiastunie


Nowy serial animowany Tomb Raider od Netflixa zadebiutuje w październiku tego roku, ogłosiła w sobotę firma streamingowa nowy zwiastun Tomb Raider: Legenda Lary Croft. Zwiastun zapowiada także, o czym będzie nowa historia Lary po trylogii Survivor: oczywiście o przygodzie w poszukiwaniu skradzionego artefaktu.

Według oficjalnego opisu serialu animowanego Netflixa Lara Croft „porzuciła przyjaciół, aby wyruszyć na coraz bardziej niebezpieczne przygody w pojedynkę. Musi jednak wrócić do domu, gdy niebezpieczny i potężny chiński artefakt zostaje skradziony z Croft Manor przez złodzieja z niesamowitymi powiązaniami osobistymi. Podczas swojej podróży Lara „konfrontuje się ze swoim prawdziwym sobą i zdecyduje, jakim bohaterem chce się stać”. Tomb Raider: Legenda Lary Croft.

Akcja nowego serialu rozgrywa się po wydarzeniach z Cień Tomb Raideraostatni rozdział trylogii gier wideo Survivor firmy Crystal Dynamics – i najwyraźniej poprzedzający wydarzenia z kolejnej gry Tomb Raider autorstwa Lary Croft.

Powerhouse Animation, studio stojące za Netfliksem Castlevania I Władca Wszechświata: Objawienieprodukuje Tomb Raider: Legenda Lary Croft. Hayley Atwell (Misja: Niemożliwe – Dead Reckoning, Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel) zagra Larę Croft w nowej serii. Do Atwella dołączy Allen Maldonado (Cudowne lata) jako Zip i Earl Baylon, który ponownie wciela się w Jonaha Maiavę z gier wideo Tomb Raider.

Oprócz nowego serialu animowanego Netflix, Amazon pracuje nad aktorską serią Tomb Raider z pomocą pisarki Phoebe Waller-Bridge (Pchła, Indiana Jones i tarcza przeznaczenia). The następna gra wideo Tomb Raider jest opracowywany w Crystal Dynamics i będzie opublikowany przez Amazon i uruchomić na Unreal Engine 5.

Tomb Raider: Legenda Lary Croft Premiera w serwisie Netflix 10 października.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment