Animal Crossing: Nowe Horyzonty – nowe przedmioty już w listopadzie


Nareszcie, Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty dostanie nowy zestaw przedmiotów, Nintendo ogłosiło w piątek podczas Animal Crossing Direct.

Na początek istnieje mnóstwo opcji projektowania zewnętrznego, takich jak nowe elewacje domów, dziewięć nowych ogrodzeń. Oprócz tego nowa maksymalna liczba mostów i pochylni to 10 sztuk. Patrząc wewnątrz, możesz również dodatkowo dostosować swój dom za pomocą akcentujących ścian i wystroju sufitu. Aby to wszystko zmieścić, gra zyskuje poszerzone miejsce do przechowywania do 5000 przedmiotów.

ten Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Aktualizacja do wersji 2.0 nadejdzie 5 listopada.

Nowe Horyzonty nie dostał specjalizacji aktualizacja od marca, kiedy programiści wydali więcej slotów projektowych i dostosowywalnych przedmiotów. Chociaż dało to graczom możliwość zdobycia kreatywni w tworzeniu własnych projektów, wielu fanów czekało od tego czasu, aby zdobyć więcej przedmiotów do dekoracji.

Przejście dla zwierząt gry zawsze pozwalały swoim graczom udekorować swoje domy, ale Nowe Horyzonty dał graczom możliwość zaprojektowania całej wyspy. Poza tradycyjnymi meblami, które można stawiać, gra wprowadziła możliwość uprawy roślin, jak dynie.

Animal Crossing nie jest tak naprawdę symulacją rolniczą, ale dekorowanie jest ogromną częścią gry, a gracze mogą naprawdę się w to zaangażować. Przed piątkowym ogłoszeniem fani musieli znaleźć sposoby na stworzenie własnych nowych przedmiotów. Niektórzy nawet wymyślili, jak zmienić przeznaczenie specjalne akcesoria, takie jak parasole tylko tak, aby stworzyć iluzję różnych elementów mebli obecnych w grze.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!