Animal Crossing: New Horizons ‘pierwszy rok: kalendarium


Trudno w to uwierzyć, ale Animal Crossing: New Horizons obchodzi w tym tygodniu swoją pierwszą rocznicę. Przed premierą gry w marcu ubiegłego roku, producent – powiedział Hisashi Nogami The Verge że miał nadzieję, że gracze będą mogli „wykorzystać to jako ucieczkę”. W roku pełnym wyzwań pandemii COVID-19 Nowe Horyzonty’ kolorowa wyspa i uroczy przyjaciele zwierząt okazali się właśnie tym, oferując bardzo potrzebne wytchnienie od trudności prawdziwego świata.

Jednak gra była nie tylko fajna pierwszego dnia. Nintendo nieustannie dodaje nowe treści i wydarzenia do gry, a społeczność dała początek wielu zabawnym, przezabawnym, a nawet politycznym momentom przez cały rok. Dla wielu graczy Nowe Horyzonty stał się bardziej miejscem niż grą.

Aktualizacje i popularność gry przyniosły jej ogromny sukces w sprzedaży ponad 30 milionów egzemplarzy od uruchomienia. Te bezprecedensowe liczby sprawiają, że jest to druga najlepiej sprzedająca się gra na Switchu, tylko na koniec Mario Kart 8 Deluxe, i karłowaty najnowszy główny wpis, Animal Crossing: New Leaf, który sprzedał nieco ponad 12 milionów kopii na 3DS.

Zanotowaliśmy niektóre z najważniejszych wydarzeń z Nowe Horyzonty‘pierwszy rok na tej osi czasu. (Jeśli przegapiłeś którekolwiek z wydarzeń w grze, być może chcesz podróż w czasie wrócić do nich, abyś nie musiał czekać na ponowne przewinięcie kalendarza).

20 marca 2020 r .: dzień premiery

Reklama

Zdjęcie: Nintendo

Animal Crossing: New Horizons uruchamia się na całym świecie. Od razu okazał się wielkim hitem sprzedaży 1,88 miliona egzemplarzy w Japonii w pierwszych trzech dniach.

1 do 12 kwietnia 2020: Dzień Królika

Zdjęcie: Nintendo

Przez ponad tydzień na początku kwietnia gracze mogli znaleźć specjalne jajka z okazji Dnia Królika, których mogliby użyć do stworzenia przedmiotów związanych z jajkami. (Chociaż Nintendo musiało dostosować częstotliwość pojawiania się jajek z naszywką z powodu skarg graczy.) Przerażający króliczek Zipper pojawił się również w pierwszym i ostatnim dniu imprezy.

Wkrótce po uruchomieniu: protestują aktywiści z Hongkongu Nowe Horyzonty

Wizerunek: Studio Incendo

Aktywiści protestujący przeciwko rządowi Hongkongu nie tylko zebrali się osobiście, ale także protestowali Nowe Horyzonty, jak w kronice przez Wired UK. Na przykład podczas jednej demonstracji grupa graczy uderzyła w sieci na zdjęciu Carrie Lam, dyrektora naczelnego Hongkongu.

Przez cały kwiecień: gracze projektują streetwear w grze, a drużyny e-sportowe szyją koszulki

Wkrótce po premierze gry gracze zaczęli używać Animal Crossing: New Horizons ‘ narzędzia projektowe do odtworzyć swoje ulubione marki streetwear w grze, jak Supreme i Louis Vuitton. I zespoły e-sportowe, takie jak Gen.g, udostępnili projekty swoich koszulek dla graczy, a 100 złodziei dodał całą swoją kolekcję odzieży do gry.

Również przez cały kwiecień (i nie tylko): rzepy New Horizons łączą internet

Ilustracja: Alex Castro / The Verge

Jak przeszłość Przejście dla zwierząt Gry, Nowe Horyzonty ma targ łodygowy, umożliwiający kupowanie rzepy po jednej cenie w niedzielę rano, aby spróbować sprzedać ją po wyższej cenie w ciągu tygodnia. Ludzi w internecie połączone razem w polowaniu na nieuchwytną wyspę z wysoką ceną sprzedaży, z dedykowanymi kanałami Slack (byłem częścią dwa na Vox Media), forach Reddit i serwerach Discord.

13 kwietnia 2020: Akwarium Monterey Bay organizuje wycieczkę po skamieniałościach w muzeum New Horizons

Zdjęcie: Akwarium Monterey Bay na Twitchu

Ponieważ muzea i inne instytucje edukacyjne zostały zamknięte z powodu pandemii, zespół mediów społecznościowych Monterey Bay Aquarium wymyślił sprytny sposób, aby nadal uczyć ludzi o świecie przyrody: zaprosili wychowawczyni Emily Graslie z Muzeum Fields porozmawiać o skamieniałościach wystawionych w muzeum Blathersa żyć na Twitchu. Akwarium Monterey Bay eksplorowało świat przyrody Nowe Horyzonty wiele razy w ciągu roku.

23 kwietnia 2020: Leif, Jolly Redd i nie tylko zostaną dodani do gry

Zdjęcie: Nintendo

Gry pierwsza duża aktualizacja przywrócił dwie popularne postacie z Animal Crossing: Leif, który sprzedaje przedmioty ogrodnicze, takie jak krzewy i kwiaty, oraz Jolly Redd, handlarz dziełami sztuki. Aktualizacja dodała również szereg wydarzeń sezonowych, w tym Dzień Natury, Wycieczkę Majową, Międzynarodowy Dzień Muzeów i Sezon Weselny.

23 kwietnia 2020: Nintendo obniża stopy procentowe Bank of Nook

Logujący się gracze Nowe Horyzonty po pobraniu pierwszej dużej aktualizacji doczekał się również niemile widzianej niespodzianki: pojawił się list z Bank of Nook, w którym można przechowywać dodatkowe dzwonki, informowanie ich że oprocentowanie kont oszczędnościowych zostało obniżone. Podczas gdy wiele publikacji pisało o nowej polityce fiskalnej, plik Financial Timescałkowicie śmiertelnie poważny zapis, z fantastycznym nagłówkiem „Wirtualna obniżka stawek zmusza graczy Nintendo do bardziej ryzykownych aktywów”, pozostaje jednym z najlepszych artykułów na temat tej gry.

23 kwietnia 2020: Elijah Wood odwiedza użytkownika Twittera, aby sprzedawać rzepę

Wizerunek: @directedbyrian na Twitterze

W szczęśliwszych wiadomościach finansowych Animal Crossing, 23 kwietnia użytkownik Twittera o imieniu Jessa opublikował, że rzepa na jej wyspie sprzedaje się za niewiarygodne 599 dzwonków za sztukę. Wkrótce potem aktor Elijah Wood przesłał jej wiadomość, żeby mógł wpaść, sprzedać rzepę i trochę posiedzieć. „[I]to była świetna zabawa ”, Jessa powiedziała The Verge wizyty Elijaha Wooda. „[H]był taki miły i zdrowy ”.

26 kwietnia 2020: Gary Whitta wydaje pierwszy odcinek talk show Rozmowa zwierząt

Wizerunek: Kanał YouTube Gary’ego Whitty

Gary Whitta, znany jako autor Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie aw pewnym momencie redaktor naczelny PC Gamer, uruchomił pierwszy odcinek z jego wirtualnego talk-show w stylu późnej nocy Nowe Horyzonty nazywa Rozmowa zwierzątz aktorką i byłą prowadzącą IGN Naomi Kyle. Rozmowa zwierząt odniósłby ogromny sukces, z występującymi odcinkami Felicia Day, T-Pain, Elijah Wood, Szef Xbox Phil Spencer, Żądło, i nawet Selena Gomez.

7 maja: Alexandria Ocasio-Cortez odwiedza wyspy ludzi

Wizerunek: @AOC na Twitterze

Niespodziewanie, Rep. Ogłosiła Alexandria Ocasio-Cortez zamierzała odwiedzić wyspy ludzi 7 maja. Ona na krótko otworzyła swoje DM aby ubiegać się o kody Dodo, oraz odwiedził niektóre wyspy. Na jednej wyspie dzieliła się owocami, robiła zdjęcia i podpisywała tablicę ogłoszeń.

8 maja 2020: Detroit Lions ujawniają swój harmonogram sezonu w New Horizons

Wizerunek: Detroit Lions w YouTube

NFL Detroit Lions ujawniło harmonogram sezonu 2020 w przezabawnym filmie, w którym wykorzystano elementy z witryny Nowe Horyzonty ogłaszać każdy tydzień sezonu. Na jednej z winiet główny bohater zakopał na przykład pluszowego misia, podczas gdy na tydzień do widzenia gracz zgasił światła i opadł do łóżka. Powinieneś po prostu obejrzeć całość.

3 lipca 2020 r .: Wprowadzenie pływania

Zdjęcie: Nintendo

Plik pierwsza letnia aktualizacja dodano pływanie, które pozwala nurkować w oceanie w poszukiwaniu nowych dzikich zwierząt.

30 lipca 2020 r .: Śnienie, fajerwerki i zapisywanie w chmurze

Zdjęcie: Nintendo

Plik druga letnia aktualizacja wprowadzono śnienie, które pozwala odwiedzić czyjąś wyspę bez jej obecności. Aktualizacja dodała również cotygodniowe pokazy sztucznych ogni, które miały miejsce w sierpniu, oraz usługę tworzenia kopii zapasowych na wyspie dla subskrybentów Nintendo Switch Online.

Aktualizacja także dodał urzędnika sposób na usunięcie HUD gry podczas korzystania z aplikacji aparatu, co pozwala ludziom robić czystsze zdjęcia, a nawet wirusowe filmy. Gracze wcześniej polegali na usterce, aby ukryć HUD, ale Nintendo załatało to w pierwszej letniej aktualizacji, w wyniku czego w okrzyku fanów.

1 września 2020 r .: oficjalne rozpoczęcie kampanii prezydenckiej Joe Bidena Animal Crossing: New Horizons znaki stoczni

Zdjęcie: kampania prezydencka Joe Bidena

Plik Uruchomiono kampanię Biden-Harris cztery różne projekty, które gracze mogli pobrać do swojej gry, aby pokazać swoje poparcie dla kampanii.

3 września 2020: Sylvan Esso wydaje teledysk nakręcony w całości w formacie Nowe Horyzonty

Wizerunek: Sylvan Esso

Muzyk Sylvan Esso wydał teledysk za jej piosenkę „Diabelski młyn”Wystrzelony w całości Animal Crossing: New Horizons. To jest naprawdę dobre!

30 września 2020 r .: Jesienna aktualizacja dodaje nowe przedmioty i umiejętności do przygotowania na Halloween

Zdjęcie: Nintendo

Nowe Horyzonty’ jesienna aktualizacja dodano możliwość uprawy dyni, projekty DIY Halloween i nowe opcje dostosowywania, aby pomóc graczom przygotować się na Halloween.

16 października 2020 r .: kampania prezydencka Joe Bidena uruchamia wyspę o tematyce Biden przed wyborami

Nieco ponad miesiąc po wprowadzeniu wirtualnych znaków trawnikowych kampania Joe Bidena stworzyła całość Wyspa o tematyce Biden i Kamala Harris, zwaną siedzibą główną Biden, którą można było odwiedzić we śnie. Jedna część była wirtualnym biurem terenowym z oddzielnymi biurami dla Bidena i Harrisa, podczas gdy inna część wyspy została przekształcona w lokal wyborczy z kabinami do głosowania.

31 października 2020 r .: wydarzenie Halloween

Zdjęcie: Nintendo

W wydarzeniu Halloweenowym w grze, które odbyło się 31 października, wystąpił Jack, gość z wyspy z dynią za głowę. Możesz dać jemu i innym mieszkańcom wyspy słodycze, aby uczcić pełne cukru święto.

19 listopada 2020 r .: Nowe wydarzenia świąteczne i funkcja zapisywania transferu danych

Zdjęcie: Nintendo

Nowe Horyzonty otrzymałem zimową aktualizację pełną dżemu 19 listopada, dodając Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Sylwestra, nowe reakcje postaci i fryzury, ulepszenie pamięci domowej i sposób na przeniesienie zapisanych danych na inny Nintendo Switch.

20 listopada 2020 r .: Nintendo prosi marki o trzymanie polityki z dala od Animal Crossing

Wydano Nintendo „Wytyczne dotyczące użytkowania” określające, jak marki i firmy mogą korzystać Animal Crossing: New Horizons jako narzędzie marketingowe, które obejmowało organizacje proszące „Prosimy również o powstrzymanie się od wprowadzania do Gry polityki”. Nintendo poprosiło również ludzi, aby „nie wykorzystywali Gry jako platformy marketingowej, która kieruje ludzi do działań lub kampanii poza grą”.

26 listopada 2020: Dzień Turcji

Zdjęcie: Nintendo

Dzień Turcji przyniósł Franklin, indyk, który jest szefem kuchni. Jeśli przyniesiesz mu plik odpowiednie składniki aby pomóc mu w przygotowaniu niektórych potraw, w zamian da ci przedmioty związane z Dniem Turcji.

24 grudnia 2020: Dzień Zabawek

Zdjęcie: Nintendo

Jingle the black-nos renifer pojawił się w Toy Day, Nowe Horyzonty’ wersji Bożego Narodzenia i rozdał specjalne przedmioty związane z Toy Day rozmawiał z nim i pomógł mu w dostarczaniu prezentów. Od 1 do 25 grudnia można było również kupić zabawki od Nook’s Cranny oraz świąteczne ubranka od sióstr Able.

28 stycznia 2021: Nowa aktualizacja przed Festivale

Zdjęcie: Nintendo

ZA Nowa aktualizacja dodano przedmioty przed wydarzeniem świątecznym o tematyce karnawałowej, walentynkami, dniem świstaka i wielką grą (czyli Super Bowl).

15 lutego 2021: Wydarzenie świąteczne

Zdjęcie: Nintendo

Tańczący ptak Pavé przybył na plac wyspy na uroczystość Festivale. Można było złapać kolorowe pióra unoszące się w powietrzu i wymień je z Pavé na meble Festivale. (On też tańczyłby dla ciebie.)

1 marca 2021 r .: Przedmioty związane z Mario są dostępne do kupienia

Zdjęcie: Nintendo

Dzięki wydanej aktualizacji 25 lutego, od 1 marca można było kupować przedmioty o tematyce Mario, w tym stroje, meble, groźny Thwomp, a nawet funkcjonalne rury warp, których gracze już używają sprytny sposoby. Aktualizacja lutowa dodała także elementy na Dzień Pi (14 marca), Dzień Koniczyny (17 marca) i nie tylko.

26 marca 2021: Mieszkańcy wioski o tematyce Sanrio i przedmioty będą dostępne za pośrednictwem kart amiibo

Zdjęcie: Nintendo

Nintendo nawiązało współpracę z Sanrio, twórcami wszystkiego, co Hello Kitty, na platformie Pakiet kart amiibo Pozwoli ci to dodać do swojej wyspy przedmioty związane z Sanrio i wieśniaków. Pakiet będzie dostępny wyłącznie w Target 26 marca.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment