Animal Crossing: New Horizons ‘pierwszy rok: kalendarium


Trudno w to uwierzyć, ale Animal Crossing: New Horizons obchodzi w tym tygodniu swoją pierwszą rocznicę. Przed premierą gry w marcu ubiegłego roku, producent – powiedział Hisashi Nogami The Verge że miał nadzieję, że gracze będą mogli „wykorzystać to jako ucieczkę”. W roku pełnym wyzwań pandemii COVID-19 Nowe Horyzonty’ kolorowa wyspa i uroczy przyjaciele zwierząt okazali się właśnie tym, oferując bardzo potrzebne wytchnienie od trudności prawdziwego świata.

Jednak gra była nie tylko fajna pierwszego dnia. Nintendo nieustannie dodaje nowe treści i wydarzenia do gry, a społeczność dała początek wielu zabawnym, przezabawnym, a nawet politycznym momentom przez cały rok. Dla wielu graczy Nowe Horyzonty stał się bardziej miejscem niż grą.

Aktualizacje i popularność gry przyniosły jej ogromny sukces w sprzedaży ponad 30 milionów egzemplarzy od uruchomienia. Te bezprecedensowe liczby sprawiają, że jest to druga najlepiej sprzedająca się gra na Switchu, tylko na koniec Mario Kart 8 Deluxe, i karłowaty najnowszy główny wpis, Animal Crossing: New Leaf, który sprzedał nieco ponad 12 milionów kopii na 3DS.

Zanotowaliśmy niektóre z najważniejszych wydarzeń z Nowe Horyzonty‘pierwszy rok na tej osi czasu. (Jeśli przegapiłeś którekolwiek z wydarzeń w grze, być może chcesz podróż w czasie wrócić do nich, abyś nie musiał czekać na ponowne przewinięcie kalendarza).

20 marca 2020 r .: dzień premiery

Reklama

Zdjęcie: Nintendo

Animal Crossing: New Horizons uruchamia się na całym świecie. Od razu okazał się wielkim hitem sprzedaży 1,88 miliona egzemplarzy w Japonii w pierwszych trzech dniach.

1 do 12 kwietnia 2020: Dzień Królika

Zdjęcie: Nintendo

Przez ponad tydzień na początku kwietnia gracze mogli znaleźć specjalne jajka z okazji Dnia Królika, których mogliby użyć do stworzenia przedmiotów związanych z jajkami. (Chociaż Nintendo musiało dostosować częstotliwość pojawiania się jajek z naszywką z powodu skarg graczy.) Przerażający króliczek Zipper pojawił się również w pierwszym i ostatnim dniu imprezy.

Wkrótce po uruchomieniu: protestują aktywiści z Hongkongu Nowe Horyzonty

Wizerunek: Studio Incendo

Aktywiści protestujący przeciwko rządowi Hongkongu nie tylko zebrali się osobiście, ale także protestowali Nowe Horyzonty, jak w kronice przez Wired UK. Na przykład podczas jednej demonstracji grupa graczy uderzyła w sieci na zdjęciu Carrie Lam, dyrektora naczelnego Hongkongu.

Przez cały kwiecień: gracze projektują streetwear w grze, a drużyny e-sportowe szyją koszulki

Wkrótce po premierze gry gracze zaczęli używać Animal Crossing: New Horizons ‘ narzędzia projektowe do odtworzyć swoje ulubione marki streetwear w grze, jak Supreme i Louis Vuitton. I zespoły e-sportowe, takie jak Gen.g, udostępnili projekty swoich koszulek dla graczy, a 100 złodziei dodał całą swoją kolekcję odzieży do gry.

Również przez cały kwiecień (i nie tylko): rzepy New Horizons łączą internet

Ilustracja: Alex Castro / The Verge

Jak przeszłość Przejście dla zwierząt Gry, Nowe Horyzonty ma targ łodygowy, umożliwiający kupowanie rzepy po jednej cenie w niedzielę rano, aby spróbować sprzedać ją po wyższej cenie w ciągu tygodnia. Ludzi w internecie połączone razem w polowaniu na nieuchwytną wyspę z wysoką ceną sprzedaży, z dedykowanymi kanałami Slack (byłem częścią dwa na Vox Media), forach Reddit i serwerach Discord.

13 kwietnia 2020: Akwarium Monterey Bay organizuje wycieczkę po skamieniałościach w muzeum New Horizons

Zdjęcie: Akwarium Monterey Bay na Twitchu

Ponieważ muzea i inne instytucje edukacyjne zostały zamknięte z powodu pandemii, zespół mediów społecznościowych Monterey Bay Aquarium wymyślił sprytny sposób, aby nadal uczyć ludzi o świecie przyrody: zaprosili wychowawczyni Emily Graslie z Muzeum Fields porozmawiać o skamieniałościach wystawionych w muzeum Blathersa żyć na Twitchu. Akwarium Monterey Bay eksplorowało świat przyrody Nowe Horyzonty wiele razy w ciągu roku.

23 kwietnia 2020: Leif, Jolly Redd i nie tylko zostaną dodani do gry

Zdjęcie: Nintendo

Gry pierwsza duża aktualizacja przywrócił dwie popularne postacie z Animal Crossing: Leif, który sprzedaje przedmioty ogrodnicze, takie jak krzewy i kwiaty, oraz Jolly Redd, handlarz dziełami sztuki. Aktualizacja dodała również szereg wydarzeń sezonowych, w tym Dzień Natury, Wycieczkę Majową, Międzynarodowy Dzień Muzeów i Sezon Weselny.

23 kwietnia 2020: Nintendo obniża stopy procentowe Bank of Nook

Logujący się gracze Nowe Horyzonty po pobraniu pierwszej dużej aktualizacji doczekał się również niemile widzianej niespodzianki: pojawił się list z Bank of Nook, w którym można przechowywać dodatkowe dzwonki, informowanie ich że oprocentowanie kont oszczędnościowych zostało obniżone. Podczas gdy wiele publikacji pisało o nowej polityce fiskalnej, plik Financial Timescałkowicie śmiertelnie poważny zapis, z fantastycznym nagłówkiem „Wirtualna obniżka stawek zmusza graczy Nintendo do bardziej ryzykownych aktywów”, pozostaje jednym z najlepszych artykułów na temat tej gry.

23 kwietnia 2020: Elijah Wood odwiedza użytkownika Twittera, aby sprzedawać rzepę

Wizerunek: @directedbyrian na Twitterze

W szczęśliwszych wiadomościach finansowych Animal Crossing, 23 kwietnia użytkownik Twittera o imieniu Jessa opublikował, że rzepa na jej wyspie sprzedaje się za niewiarygodne 599 dzwonków za sztukę. Wkrótce potem aktor Elijah Wood przesłał jej wiadomość, żeby mógł wpaść, sprzedać rzepę i trochę posiedzieć. „[I]to była świetna zabawa ”, Jessa powiedziała The Verge wizyty Elijaha Wooda. „[H]był taki miły i zdrowy ”.

26 kwietnia 2020: Gary Whitta wydaje pierwszy odcinek talk show Rozmowa zwierząt

Wizerunek: Kanał YouTube Gary’ego Whitty

Gary Whitta, znany jako autor Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie aw pewnym momencie redaktor naczelny PC Gamer, uruchomił pierwszy odcinek z jego wirtualnego talk-show w stylu późnej nocy Nowe Horyzonty nazywa Rozmowa zwierzątz aktorką i byłą prowadzącą IGN Naomi Kyle. Rozmowa zwierząt odniósłby ogromny sukces, z występującymi odcinkami Felicia Day, T-Pain, Elijah Wood, Szef Xbox Phil Spencer, Żądło, i nawet Selena Gomez.

7 maja: Alexandria Ocasio-Cortez odwiedza wyspy ludzi

Wizerunek: @AOC na Twitterze

Niespodziewanie, Rep. Ogłosiła Alexandria Ocasio-Cortez zamierzała odwiedzić wyspy ludzi 7 maja. Ona na krótko otworzyła swoje DM aby ubiegać się o kody Dodo, oraz odwiedził niektóre wyspy. Na jednej wyspie dzieliła się owocami, robiła zdjęcia i podpisywała tablicę ogłoszeń.

8 maja 2020: Detroit Lions ujawniają swój harmonogram sezonu w New Horizons

Wizerunek: Detroit Lions w YouTube

NFL Detroit Lions ujawniło harmonogram sezonu 2020 w przezabawnym filmie, w którym wykorzystano elementy z witryny Nowe Horyzonty ogłaszać każdy tydzień sezonu. Na jednej z winiet główny bohater zakopał na przykład pluszowego misia, podczas gdy na tydzień do widzenia gracz zgasił światła i opadł do łóżka. Powinieneś po prostu obejrzeć całość.

3 lipca 2020 r .: Wprowadzenie pływania

Zdjęcie: Nintendo

Plik pierwsza letnia aktualizacja dodano pływanie, które pozwala nurkować w oceanie w poszukiwaniu nowych dzikich zwierząt.

30 lipca 2020 r .: Śnienie, fajerwerki i zapisywanie w chmurze

Zdjęcie: Nintendo

Plik druga letnia aktualizacja wprowadzono śnienie, które pozwala odwiedzić czyjąś wyspę bez jej obecności. Aktualizacja dodała również cotygodniowe pokazy sztucznych ogni, które miały miejsce w sierpniu, oraz usługę tworzenia kopii zapasowych na wyspie dla subskrybentów Nintendo Switch Online.

Aktualizacja także dodał urzędnika sposób na usunięcie HUD gry podczas korzystania z aplikacji aparatu, co pozwala ludziom robić czystsze zdjęcia, a nawet wirusowe filmy. Gracze wcześniej polegali na usterce, aby ukryć HUD, ale Nintendo załatało to w pierwszej letniej aktualizacji, w wyniku czego w okrzyku fanów.

1 września 2020 r .: oficjalne rozpoczęcie kampanii prezydenckiej Joe Bidena Animal Crossing: New Horizons znaki stoczni

Zdjęcie: kampania prezydencka Joe Bidena

Plik Uruchomiono kampanię Biden-Harris cztery różne projekty, które gracze mogli pobrać do swojej gry, aby pokazać swoje poparcie dla kampanii.

3 września 2020: Sylvan Esso wydaje teledysk nakręcony w całości w formacie Nowe Horyzonty

Wizerunek: Sylvan Esso

Muzyk Sylvan Esso wydał teledysk za jej piosenkę „Diabelski młyn”Wystrzelony w całości Animal Crossing: New Horizons. To jest naprawdę dobre!

30 września 2020 r .: Jesienna aktualizacja dodaje nowe przedmioty i umiejętności do przygotowania na Halloween

Zdjęcie: Nintendo

Nowe Horyzonty’ jesienna aktualizacja dodano możliwość uprawy dyni, projekty DIY Halloween i nowe opcje dostosowywania, aby pomóc graczom przygotować się na Halloween.

16 października 2020 r .: kampania prezydencka Joe Bidena uruchamia wyspę o tematyce Biden przed wyborami

Nieco ponad miesiąc po wprowadzeniu wirtualnych znaków trawnikowych kampania Joe Bidena stworzyła całość Wyspa o tematyce Biden i Kamala Harris, zwaną siedzibą główną Biden, którą można było odwiedzić we śnie. Jedna część była wirtualnym biurem terenowym z oddzielnymi biurami dla Bidena i Harrisa, podczas gdy inna część wyspy została przekształcona w lokal wyborczy z kabinami do głosowania.

31 października 2020 r .: wydarzenie Halloween

Zdjęcie: Nintendo

W wydarzeniu Halloweenowym w grze, które odbyło się 31 października, wystąpił Jack, gość z wyspy z dynią za głowę. Możesz dać jemu i innym mieszkańcom wyspy słodycze, aby uczcić pełne cukru święto.

19 listopada 2020 r .: Nowe wydarzenia świąteczne i funkcja zapisywania transferu danych

Zdjęcie: Nintendo

Nowe Horyzonty otrzymałem zimową aktualizację pełną dżemu 19 listopada, dodając Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Sylwestra, nowe reakcje postaci i fryzury, ulepszenie pamięci domowej i sposób na przeniesienie zapisanych danych na inny Nintendo Switch.

20 listopada 2020 r .: Nintendo prosi marki o trzymanie polityki z dala od Animal Crossing

Wydano Nintendo „Wytyczne dotyczące użytkowania” określające, jak marki i firmy mogą korzystać Animal Crossing: New Horizons jako narzędzie marketingowe, które obejmowało organizacje proszące „Prosimy również o powstrzymanie się od wprowadzania do Gry polityki”. Nintendo poprosiło również ludzi, aby „nie wykorzystywali Gry jako platformy marketingowej, która kieruje ludzi do działań lub kampanii poza grą”.

26 listopada 2020: Dzień Turcji

Zdjęcie: Nintendo

Dzień Turcji przyniósł Franklin, indyk, który jest szefem kuchni. Jeśli przyniesiesz mu plik odpowiednie składniki aby pomóc mu w przygotowaniu niektórych potraw, w zamian da ci przedmioty związane z Dniem Turcji.

24 grudnia 2020: Dzień Zabawek

Zdjęcie: Nintendo

Jingle the black-nos renifer pojawił się w Toy Day, Nowe Horyzonty’ wersji Bożego Narodzenia i rozdał specjalne przedmioty związane z Toy Day rozmawiał z nim i pomógł mu w dostarczaniu prezentów. Od 1 do 25 grudnia można było również kupić zabawki od Nook’s Cranny oraz świąteczne ubranka od sióstr Able.

28 stycznia 2021: Nowa aktualizacja przed Festivale

Zdjęcie: Nintendo

ZA Nowa aktualizacja dodano przedmioty przed wydarzeniem świątecznym o tematyce karnawałowej, walentynkami, dniem świstaka i wielką grą (czyli Super Bowl).

15 lutego 2021: Wydarzenie świąteczne

Zdjęcie: Nintendo

Tańczący ptak Pavé przybył na plac wyspy na uroczystość Festivale. Można było złapać kolorowe pióra unoszące się w powietrzu i wymień je z Pavé na meble Festivale. (On też tańczyłby dla ciebie.)

1 marca 2021 r .: Przedmioty związane z Mario są dostępne do kupienia

Zdjęcie: Nintendo

Dzięki wydanej aktualizacji 25 lutego, od 1 marca można było kupować przedmioty o tematyce Mario, w tym stroje, meble, groźny Thwomp, a nawet funkcjonalne rury warp, których gracze już używają sprytny sposoby. Aktualizacja lutowa dodała także elementy na Dzień Pi (14 marca), Dzień Koniczyny (17 marca) i nie tylko.

26 marca 2021: Mieszkańcy wioski o tematyce Sanrio i przedmioty będą dostępne za pośrednictwem kart amiibo

Zdjęcie: Nintendo

Nintendo nawiązało współpracę z Sanrio, twórcami wszystkiego, co Hello Kitty, na platformie Pakiet kart amiibo Pozwoli ci to dodać do swojej wyspy przedmioty związane z Sanrio i wieśniaków. Pakiet będzie dostępny wyłącznie w Target 26 marca.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment