Animal Crossing: New Horizons Bunny Day 2021 daty, ogłoszono nagrody


Bądźmy tutaj szczerzy. Robi ktoś właściwie jak Zipper T. Bunny? W zeszłym roku Animal Crossing: New HorizonsWydarzenie Bunny Day, gracze spędzali większość czasu na znęcaniu się nad stworzeniem. Zapomnieć Przejście dla zwierząt, Zipper równie dobrze mógł zostać wyciągnięty z horrorów pięć nocy u Freddy’ego lub Silent Hill 3.

Niezależnie od tego, Zipper powraca na Dzień Królika w 2021 roku, chociaż Nintendo nie wspomniało o nim w swoim wtorkowym porannym ogłoszeniu. Zamiast tego zespół Animal Crossing zwrócił uwagę na powrót jajek i samodzielnie wykonanych przedmiotów specjalnie na to wydarzenie, a także kilka nowych ekskluzywnych przedmiotów Bunny Day, które można kupić w Nook’s Cranny. Ale jeśli spojrzysz na tło Nintendo Nowe Horyzonty obrazy prasowe, rzeczywiście można zobaczyć Zipper czającego się w cieniu, jak zawsze.

Świetny! Dzięki, Nintendo.

2021 Nowe Horyzonty Wydarzenie Bunny Day będzie prawdopodobnie działać podobnie jak w przeszłości, z jajkami i przepisami DIY ukrytymi wokół wysp. Możesz dla nich kopać, łowić ryby i strząsać z drzew. Niektóre jaja można zebrać uderzając w skały, podczas gdy inne można wyrzeźbić z drzew, tak jakby były z drewna. Zignorujmy naukę stojącą za tą magią.

Przestań czytać, jeśli nie chcesz, abyśmy zepsuli niespodziankę, ale w zeszłym roku Bunny Day absolutnie zakończył imprezę trolling gracze. Prezent, który obiecał pod koniec imprezy – za wszystkie trudności związane z żmudne zbieranie jaj? Zabawka na zamek błyskawiczny.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Nintendo zrobił ogłosić cały zestaw innych funkcji, które pojawią się wraz z wiosenną aktualizacją.

Reklama

Sam Bunny Day powraca 4 kwietnia, ale jajka pojawią się już 28 marca. Ekskluzywne przedmioty Bunny Day będą dostępne w Nook’s Cranny od 28 marca do 4 kwietnia – po jednym dziennie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skandal w urzędzie pocztowym: dochodzenie policji Met ma zasięg ogólnokrajowy

Metropolitan Police potwierdziła, że ​​wszczyna ogólnokrajowe dochodzenie w sprawie skandalu związanego z pocztą, chociaż może minąć co najmniej dwa lata, zanim jakiekolwiek osoby...

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...
Advertisment