Animal Crossing: Akwarium New Horizons wyrusza w trasę


Fani Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty prawdopodobnie zna nudę i radość, jaka się z tym wiąże montaż własnego akwarium i wędkowanie sezon po sezonie, ale zabawa nie musi kończyć się na grze. Nintendo ogłosiło, że firma przyniesie swoje Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty akwarium w poniedziałek tournée po całym kraju. Wydarzenie rozpoczęło się od współpracy Nintendo z Seattle Aquarium, w ramach której do akwarium trafiły specjalnie tematyczne eksponaty Animal Crossing. W poniedziałek Nintendo ogłosiło że rozszerzy wydarzenie i odwiedzi kilka lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych.

The Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Aquarium Tour zawita w sumie do siedmiu miast w USA. Zawiera ładny rozkład wydarzeń w kilku regionach. Oto wszystkie lokalizacje i daty każdego akwarium, które Nintendo ogłosiło do tej pory:

  • Akwarium Ripley’s w Myrtle Beach w Myrtle Beach w Południowej Karolinie — 14 czerwca – 8 sierpnia. 11
  • Akwarium Audubon w Nowym Orleanie, Luizjana — 21 czerwca – wrzesień. 14
  • Georgia Aquarium w Atlancie, Georgia — 1 sierpnia – 26 września
  • Oregon Coast Aquarium w Newport w stanie Oregon — 26 sierpnia–październik. 20
  • New England Aquarium w Bostonie, Massachusetts — 21 września – grudzień. 14
  • Sea Life Arizona w Tempe w Arizonie — 4 października – listopada. 17
  • Akwarium Tennessee w Chattanooga, Tennessee — 21 grudnia – lutego. 28

The oficjalne FAQ na temat wydarzenia opisuje tę wycieczkę jako „doświadczenie w akwarium inspirowane Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty gra.” W uczestniczących akwariach będą organizowane wydarzenia „i nie tylko z akcentem Animal Crossing”. Jeśli jednak chcesz mieć lepsze pojęcie o tym, jak mogłoby wyglądać oficjalne akwarium w Animal Crossing, warto przyjrzeć się wycieczce po akwarium organizowanej w Seattle Aquarium.

Film TikTok od użytkownika May pokazał, jak to było uczestniczyć w tym wydarzeniu. W akwarium znajdowało się gigantyczne tło z motywem Animal Crossing do robienia zdjęć. Odwiedzający mogą szukać w akwarium wyciętych postaci, takich jak Isabelle i Tom Nook, a po odnalezieniu każdej postaci otrzymać pieczątkę na karcie. Eksponaty w akwarium zawierają dodatkowe plakaty, dzięki uprzejmości Blathersa, który dowie się więcej o rybach złowionych w grze. Poza tym wygląda na to, że wydarzenie w Seattle Aquarium zawierało również urocze gadżety. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, możesz zobaczyć cały film poniżej.

Ogólnie rzecz biorąc, nie wygląda to na nic nadzwyczajnego, ale wcale nie musi takie być. Akwarium jest już naprawdę niezłe — nawet bez Toma Nooka — i wygląda na to, że wydarzenie to może być idealnym pretekstem dla fana Animal Crossing do odwiedzenia fajnych stworzeń i ryb.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment