Analitycy przewidują, że zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej prawdopodobnie pojawi się w 2022 roku


Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, przewiduje w nowej notatce badawczej, że Apple wypuści w przyszłym roku zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej typu „hełm”, okulary rzeczywistości rozszerzonej w połowie 2025 r. Oraz soczewki kontaktowe AR do 2030–2040 r. według MacRumors.

„Przewidujemy, że kask zapewni wrażenia z rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej, podczas gdy produkty typu okularów i soczewek kontaktowych z większym prawdopodobieństwem będą koncentrować się na zastosowaniach AR”, pisze Kuo w notatce.

Kuo mówi, że podczas gdy kilka prototypów zestawu słuchawkowego Apple do rzeczywistości mieszanej waży od 200 do 300 gramów, jeśli Apple może rozwiązać pewne problemy techniczne, zestaw słuchawkowy może ważyć od 100 do 200 gramów, MacRumors zgłoszone. Dodał, że zestaw słuchawkowy będzie prawdopodobnie wyceniony w USA w przedziale 1000 USD.

Zestaw słuchawkowy będzie w stanie zaoferować wciągające wrażenia, jak twierdzi Kuo, będzie „znacznie lepszy” niż te dostępne obecnie na rynku, z wyświetlaczami Sony micro-OLED i powinien działać niezależnie od iPhone’a, „bardziej jak produkt przenośny” niż mobilny.

Uwaga Kuo jest w większości zgodna z innymi przewidywaniami dotyczącymi zestawu słuchawkowego trafi na rynek gdzieś w 2022 roku, ale z ceną zbliżoną do 3000 USD. Informacja zgłoszone w zeszłym miesiącu Apple używał materiału siatkowego w celu zmniejszenia wagi zestawu słuchawkowego i wykonał rendering oparty na „wewnętrznych obrazach Apple prototypu w późnej fazie”, który pokazał, jak może wyglądać zestaw słuchawkowy.

Reklama

Wizerunek: InformacjaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W przypadku inteligentnych pierścionków odpowiedni rozmiar ma znaczenie

Zakup inteligentnego pierścionka jest nieco bardziej skomplikowany niż zakup smartwatcha. Aby go kupić, musisz zaopatrzyć się w zestaw do wymiarowania, przymierzyć kilka...

Francesca ma najbardziej romantyczną fabułę w Bridgerton

Podczas gdy jej rodzeństwo staje się ogromne, rozległe historie miłosneWłaściwie Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) po cichu wygrywa grę w związku. Szósta...

Tylko dzisiaj samonagrzewający się kubek Ember Mug 2 jest przeceniony o prawie połowę

Bez kawy wielu z nas prawdopodobnie przestałoby istnieć. Jest to prawdopodobnie jedno z naszych najważniejszych narzędzi zwiększających produktywność, dlatego osobiście uważam, że...
Advertisment