AMD przedstawia mobilne procesory z serii Ryzen PRO 5000 napędzane przez „Zen 3”


Firma AMD (NASDAQ: AMD) zaprezentowała dziś procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000, które zapewniają bezkompromisową wydajność i efektywność architektury rdzenia „Zen 3” w laptopach biznesowych klasy premium. W połączeniu z technologiami AMD PRO, które oferują wzmocnione wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej i niesamowitą produktywność, nowe procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000 zostały stworzone, aby sprostać wymaganiom współczesnej siły roboczej. Przy szerokiej dostępności ze strony HP i Lenovo spodziewanej od drugiego kwartału, liczba notebooków korporacyjnych z procesorami AMD ma wzrosnąć trzykrotnie do końca 2021 roku.

„Poruszanie się w coraz bardziej rozproszonym środowisku pracy wymaga większej wydajności i bezpieczeństwa naszych profesjonalnych laptopów. Firmy muszą mieć pewność, że inwestują w technologię, która spełni potrzeby ich pracowników, niezależnie od tego, czy pracują zdalnie, czy w biurze” – powiedział Saeid Moshkelani , starszy wiceprezes i dyrektor generalny, Client Business Unit, AMD. „Nowe procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000 znacznie zwiększają możliwości ultracienkich notebooków dla przedsiębiorstw i zapewniają najlepsze w swojej klasie wrażenia użytkownika z wiodącą wydajnością, wyjątkową żywotnością baterii i solidnymi funkcjami bezpieczeństwa dla każdego środowiska pracy”.

Procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000

Procesory mobilne AMD Ryzen PRO 5000 zostały zbudowane, aby zapewnić potężne możliwości obliczeniowe z funkcjami bezpieczeństwa w dzisiejszych wymagających środowiskach biznesowych.

Wiodąca wydajność zapewniająca najwyższy poziom produktywności i współpracy

 • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U z 8 rdzeniami i 16 wątkami zapewnia wiodącą wydajność procesora, oferując do 57% 2 większą wydajność wielowątkową niż konkurencja.
 • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U został zaprojektowany z myślą o zwiększonym zapotrzebowaniu na produktywność, oferując do 23% 3 większą wydajność w domu i biurze niż konkurencja.
 • Zwiększona wydajność energetyczna
  • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U, zbudowany z myślą o całodniowej żywotności baterii i produktywności, wraz ze zoptymalizowaną architekturą rdzenia 7 nm „Zen 3”, zapewnia do 17,54 godzin pracy na baterii.
 • Nowoczesne technologie AMD PRO
  • Zabezpieczenia AMD PRO zapewniają wielowarstwowe podejście do funkcji bezpieczeństwa poprzez osadzanie zabezpieczeń na każdym poziomie, od krzemu po system operacyjny. AMD Memory Guard, dostępna wyłącznie dla procesorów AMD Ryzen PRO i automatycznie włączana na komputerach z zabezpieczonym rdzeniem firmy Microsoft, pomaga włączyć ochronę danych i tożsamości, podczas gdy AMD Shadow Stack zapewnia sprzętową ochronę przed atakami złośliwego oprogramowania.
  • Łatwość zarządzania AMD PRO zapewnia pełny zestaw funkcji zarządzania dla uproszczonego wdrażania, obrazowania i zarządzania, który jest zgodny z nowoczesną infrastrukturą IT. Procesory AMD Ryzen PRO oferują pełne wsparcie dla Microsoft Endpoint Manager, aby zapewnić elastyczne i zintegrowane rozwiązanie do zarządzania chmurą.
  • Technologie AMD PRO dla firm oferują rozwiązania komputerowe klasy korporacyjnej zaprojektowane z myślą o jakości i niezawodności, a także długowieczności platformy. Procesory AMD Ryzen PRO zapewniają 18-miesięczną planowaną stabilność oprogramowania i 24-miesięczną planowaną dostępność.

Począwszy od drugiego kwartału 2021 r. Klienci korporacyjni będą mogli kupować systemy oparte na procesorach Ryzen PRO od czołowych dostawców komputerów, w tym HP i Lenovo.

„Potrzeba wydajnych, bezpiecznych komputerów PC, które priorytetowo traktują produktywność i współpracę, jest ważniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ nadal korzystamy z bardziej rozproszonej i hybrydowej siły roboczej” – powiedział Andy Rhodes, globalny szef działu Commercial Systems and Display Solutions w HP. „HP dokłada wszelkich starań, aby wspierać pracowników i zespoły IT na całym świecie, a nasza ciągła współpraca z AMD prowadzi do innowacji, aby zapewnić wydajne i bezpieczne środowisko komputerowe, aby zapewnić łączność i produktywność ludzi w domu, w biurze lub w obu tych sytuacjach”.

Reklama

„W Lenovo mamy długą tradycję dostarczania naszym klientom korporacyjnym innowacyjnych systemów, które zapewniają doskonałą wydajność i bezpieczeństwo. Cieszymy się, że możemy nadal dotrzymywać tej obietnicy dzięki nowym laptopom wyposażonym w najnowsze procesory mobilne AMD” – powiedział Jerry Paradise, wiceprezes prezes globalnej oferty handlowej i zarządzania produktami Lenovo PCSD. „Najnowsza linia laptopów Lenovo ThinkPad z procesorami mobilnymi AMD Ryzen PRO z serii 5000 będzie nadal zapewniać niesamowitą wydajność, której nasi klienci biznesowi oczekują od Lenovo i AMD”.

Za nim podąża ślizgawka.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Overwatch 2 otwiera drzwi do powrotu 6 na 6

Kilka lat do Ostrzeżenia 2 doświadczenieniepokój graczy osiągnął punkt, w którym twórcy gry rozważają przywrócenie starych rozgrywek 12-osobowych. Dzisiejszy wpis na blogu od...

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...
Advertisment