AMD przedstawia mobilne procesory z serii Ryzen PRO 5000 napędzane przez „Zen 3”


Firma AMD (NASDAQ: AMD) zaprezentowała dziś procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000, które zapewniają bezkompromisową wydajność i efektywność architektury rdzenia „Zen 3” w laptopach biznesowych klasy premium. W połączeniu z technologiami AMD PRO, które oferują wzmocnione wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej i niesamowitą produktywność, nowe procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000 zostały stworzone, aby sprostać wymaganiom współczesnej siły roboczej. Przy szerokiej dostępności ze strony HP i Lenovo spodziewanej od drugiego kwartału, liczba notebooków korporacyjnych z procesorami AMD ma wzrosnąć trzykrotnie do końca 2021 roku.

„Poruszanie się w coraz bardziej rozproszonym środowisku pracy wymaga większej wydajności i bezpieczeństwa naszych profesjonalnych laptopów. Firmy muszą mieć pewność, że inwestują w technologię, która spełni potrzeby ich pracowników, niezależnie od tego, czy pracują zdalnie, czy w biurze” – powiedział Saeid Moshkelani , starszy wiceprezes i dyrektor generalny, Client Business Unit, AMD. „Nowe procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000 znacznie zwiększają możliwości ultracienkich notebooków dla przedsiębiorstw i zapewniają najlepsze w swojej klasie wrażenia użytkownika z wiodącą wydajnością, wyjątkową żywotnością baterii i solidnymi funkcjami bezpieczeństwa dla każdego środowiska pracy”.

Procesory mobilne AMD Ryzen PRO z serii 5000

Procesory mobilne AMD Ryzen PRO 5000 zostały zbudowane, aby zapewnić potężne możliwości obliczeniowe z funkcjami bezpieczeństwa w dzisiejszych wymagających środowiskach biznesowych.

Wiodąca wydajność zapewniająca najwyższy poziom produktywności i współpracy

 • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U z 8 rdzeniami i 16 wątkami zapewnia wiodącą wydajność procesora, oferując do 57% 2 większą wydajność wielowątkową niż konkurencja.
 • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U został zaprojektowany z myślą o zwiększonym zapotrzebowaniu na produktywność, oferując do 23% 3 większą wydajność w domu i biurze niż konkurencja.
 • Zwiększona wydajność energetyczna
  • Procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U, zbudowany z myślą o całodniowej żywotności baterii i produktywności, wraz ze zoptymalizowaną architekturą rdzenia 7 nm „Zen 3”, zapewnia do 17,54 godzin pracy na baterii.
 • Nowoczesne technologie AMD PRO
  • Zabezpieczenia AMD PRO zapewniają wielowarstwowe podejście do funkcji bezpieczeństwa poprzez osadzanie zabezpieczeń na każdym poziomie, od krzemu po system operacyjny. AMD Memory Guard, dostępna wyłącznie dla procesorów AMD Ryzen PRO i automatycznie włączana na komputerach z zabezpieczonym rdzeniem firmy Microsoft, pomaga włączyć ochronę danych i tożsamości, podczas gdy AMD Shadow Stack zapewnia sprzętową ochronę przed atakami złośliwego oprogramowania.
  • Łatwość zarządzania AMD PRO zapewnia pełny zestaw funkcji zarządzania dla uproszczonego wdrażania, obrazowania i zarządzania, który jest zgodny z nowoczesną infrastrukturą IT. Procesory AMD Ryzen PRO oferują pełne wsparcie dla Microsoft Endpoint Manager, aby zapewnić elastyczne i zintegrowane rozwiązanie do zarządzania chmurą.
  • Technologie AMD PRO dla firm oferują rozwiązania komputerowe klasy korporacyjnej zaprojektowane z myślą o jakości i niezawodności, a także długowieczności platformy. Procesory AMD Ryzen PRO zapewniają 18-miesięczną planowaną stabilność oprogramowania i 24-miesięczną planowaną dostępność.

Począwszy od drugiego kwartału 2021 r. Klienci korporacyjni będą mogli kupować systemy oparte na procesorach Ryzen PRO od czołowych dostawców komputerów, w tym HP i Lenovo.

„Potrzeba wydajnych, bezpiecznych komputerów PC, które priorytetowo traktują produktywność i współpracę, jest ważniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ nadal korzystamy z bardziej rozproszonej i hybrydowej siły roboczej” – powiedział Andy Rhodes, globalny szef działu Commercial Systems and Display Solutions w HP. „HP dokłada wszelkich starań, aby wspierać pracowników i zespoły IT na całym świecie, a nasza ciągła współpraca z AMD prowadzi do innowacji, aby zapewnić wydajne i bezpieczne środowisko komputerowe, aby zapewnić łączność i produktywność ludzi w domu, w biurze lub w obu tych sytuacjach”.

Reklama

„W Lenovo mamy długą tradycję dostarczania naszym klientom korporacyjnym innowacyjnych systemów, które zapewniają doskonałą wydajność i bezpieczeństwo. Cieszymy się, że możemy nadal dotrzymywać tej obietnicy dzięki nowym laptopom wyposażonym w najnowsze procesory mobilne AMD” – powiedział Jerry Paradise, wiceprezes prezes globalnej oferty handlowej i zarządzania produktami Lenovo PCSD. „Najnowsza linia laptopów Lenovo ThinkPad z procesorami mobilnymi AMD Ryzen PRO z serii 5000 będzie nadal zapewniać niesamowitą wydajność, której nasi klienci biznesowi oczekują od Lenovo i AMD”.

Za nim podąża ślizgawka.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment