Amazon Prime Video porzuca Dolby Vision i Atmos, chyba że zapłacisz dodatkowo


Amazon potwierdził, że to nie pomyłka — Twoja subskrypcja Amazon Prime Video nie obejmuje już dźwięku przestrzennego Dolby Vision HDR ani Dolby Atmos. To na wierzchu reklamy, które Amazon umieścił w serwisie 29 stycznia. Teraz, płacąc 2,99 dolara miesięcznie za usunięcie tych reklam, możesz odzyskać także Dolby Vision i Dolby Atmos.

To jest to słowo z Film 4Kktóra odkryła, że ​​ich telewizory inteligentne firm Sony, LG i Samsung wyświetlają teraz treści w formacie HDR10 z Dolby Digital 5.1, w przeciwieństwie do wcześniejszych opcji wyższej jakości.

Potwierdza to rzeczniczka Amazona Katie Barker Krawędź że jest to celowe posunięcie: „Funkcje Dolby Vision i Dolby Atmos są dostępne tylko w przypadku opcji bez reklam i w odpowiednich tytułach”.

Chociaż podwyżki cen nie są już niczym niezwykłym w przestrzeni przesyłania strumieniowego wideo, gdzie Netflix pobiera obecnie 22,99 dolarów miesięcznie za poziom 4K, nieco trudniej jest porównać ceny Amazona z cenami Netflix.

Usługa Amazon Prime Video była pierwotnie dostępna tylko w ramach nadrzędnej subskrypcji Amazon Prime — mam Amazon Prime, ponieważ płacę głównie 15 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie, aby uzyskać bezpłatną wysyłkę w ciągu dwóch dni, jednego dnia i tego samego dnia. Teraz, żeby dostać całość, musiałbym zapłacić dodatkowe 18 procent Pierścienie Mocy doświadczenie bez reklam i w pełnej wierności.

Usługa Prime Video jest także dostępna w ramach samodzielnej subskrypcji za 8,99 USD miesięcznie; jeśli subskrybujesz w ten sposób i dodasz 2,99 USD miesięcznie, będzie to bardziej przypominać podwyżkę ceny o 28%.

Reklama

Jeśli wolisz reklamy, Prime Video za 8,99 USD miesięcznie to o dolara mniej niż Disney Plus z reklamami za 9,99 USD miesięcznie, chociaż Netflix obecnie oferuje usługę 1080p z reklamami za 6,99 USD miesięcznie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich firm

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, wypuścił punkt dostępowy (AP) NWA130BE - BE11000 Wi-Fi 7...
Advertisment