Amazon po raz pierwszy ogłasza sprzedaż samochodów online, zaczynając od Hyundaia


Od przyszłego roku po raz pierwszy będzie można kupić samochód na Amazonie. Firma ogłosiła zawarcie umowy z Hyundaiem, która umożliwi dealerom sprzedaż samochodów za pośrednictwem witryny.

Wcześniej klienci mogli przeglądać salony samochodowe i porównywać ceny na Amazon, ale tak naprawdę nie mogli kupować samochodu. To się zmieni w przyszłym roku, kiedy kilku dealerów Hyundaia zacznie wystawiać modele na sprzedaż na stronie.

Klienci mogą przeglądać samochody w serwisie i dokonywać zakupów, korzystając z preferowanych przez siebie metod płatności. Następnie klienci mogą wybrać odbiór samochodu w pobliskim salonie lub dostawę do domu.

„To nowe doświadczenie zakupowe stworzy dla dealerów kolejny sposób na budowanie świadomości swojego asortymentu i zapewnianie wygody swoim klientom” – stwierdził Amazon w poście na blogu.

Amazon powoli wkracza w przestrzeń samochodową, oferując wirtualne salony niektórych marek i narzędzia do porównywania cen. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić określone części i akcesoria samochodowe.

W ramach umowy asystent głosowy Alexa firmy Amazon będzie dostępny w pojazdach Hyundai od 2025 roku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AirTagi użyte do złapania seryjnego złodzieja roślin, policja odzyskuje „sanktuarium skradzionej zieleni”

Kilka miesięcy temu I napisał artykuł o AirTags wykorzystywane do odnajdywania skradzionych roślin doniczkowych. Po raz kolejny wracam z kolejną historią dotyczącą...

Inteligentna wtyczka Eve Energy współpracuje teraz z platformą Samsung SmartThings Energy

W tym tygodniu firma Eve Systems ogłosiła nowe partnerstwo z firmą Samsung, w ramach którego wprowadza wtyczki Eve Energy doskonałe możliwości monitorowania energii...

Czaty na Instagramie i Facebooku Messenger zostaną rozłączone

Meta rozpoczyna proces odłączania możliwości prowadzenia „czatów między aplikacjami” z kontaktami na Instagramie za pośrednictwem Facebook Messenger i odwrotnie. W 2020 r. Meta –...
Advertisment