Amazon Music oferuje teraz produkty w aplikacji jako konkurencję dla kompilacji Apple Music


Amazon Music jest dziś dostępny z rozszerzeniem do tego, co jest dostępne w aplikacji, a zarówno artyści, jak i fani będą podekscytowani zmianą. Winyl, ekskluzywne gadżety i nie tylko są teraz zintegrowane bezpośrednio z aplikacją Amazon Music, a pierwsi artyści wskakują na pokład, w tym Billie Eilish, Weezer, Metallica, Queen, Selena Gomez i Lady Gaga. Przejście od Amazona to konkurencja Apple Music a Spotify nadal się nagrzewa.

Amazon ogłosił tę wiadomość w informacja prasowa dzisiaj to gadżety artystów są już dostępne dla klientów z USA w aplikacji Amazon Music i online.

Gadżety artystów będą teraz pojawiać się w aplikacji Amazon Music na stronach uczestniczących wykonawców, obok ich piosenek, albumów, transmisji na żywo i teledysków. Dzięki bezproblemowemu łączeniu w aplikacji produktów artysty i muzyki fani w USA mogą teraz łatwo kupować asortyment obejmujący różne gatunki, z których większość jest dostępna z wysyłką Prime dla członków Prime, od artystów, w tym Billie Eilish, Jack Harlow, King Princess, Lady Gaga, i Gucci Mane podczas słuchania ulubionej muzyki bez przerwy.

Jak można się spodziewać, plik merch zawiera wszystkie tradycyjne opcje, takie jak koszulki, bluzy z kapturem, kombinezony itp., a Amazon Music ma również sekcje na akcesoria do smartfonów, płyty CD i winyle, Ekskluzywne produkty Amazon, gadżety według epoki, gatunku i polecanych artystów.

Aby kontynuować wprowadzanie nowego towaru w aplikacji i Sklep Amazon Music, firma nawiązała współpracę z Seleną Gomez i Weezer przy tworzeniu nowych ekskluzywnych produktów. Inni artyści oferujący ekskluzywne tytuły to Gwen Stefani, Metallica, Queen, Naija, Pentatonix, Florida Georgia Line, Queen i wielu innych.

Powinno to być popularne zarówno dla artystów, jak i fanów, ponieważ Amazon umożliwił bezproblemowe przeglądanie i kupowanie towarów podczas słuchania muzyki. Spotify wcześniej umożliwiło artystom sprzedaż towarów w swojej aplikacji, ale Amazon ma oczywiście przewagę dzięki swojej sprawności detalicznej i ponad 100 milionom subskrybentów Prime, którzy otrzymują bezpłatną wysyłkę.

Amazon Music Unlimited, konkurent dla Apple Music i Spotify Premium 10 $ / miesiąc lub 8 $ / miesiąc dla subskrybentów Prime.

Reklama

9to5Mac’s Take

Apple Music bez wątpienia zwrócił uwagę na ruchy Amazon i Spotify. Wszystkie główne usługi strumieniowego przesyłania muzyki ostatnio skupiły się na ulepszaniu zarówno zasobów wykonawców, jak i funkcji użytkowników, co jest kluczem do rozwoju / ewolucji.

Rozsądnie byłoby zbudować integrację produktów w aplikacji Apple Music wcześniej niż później. Myślę, że Apple może zaoferować naprawdę atrakcyjne wrażenia między swoim dopracowanym oprogramowaniem a Apple Pay.

Apple ma również świetną okazję do umieszczenia towarów w aplikacji Apple TV lub wraz z oryginalnymi treściami. Na przykład hit show Ted Lasso widział ograniczoną liczbę ekskluzywnych towarów, które zostały przekazane prasie rozrywkowej. A teraz jest praca nad udostępnieniem koszulek przed drugim sezonem serialu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Overwatch 2 otwiera drzwi do powrotu 6 na 6

Kilka lat do Ostrzeżenia 2 doświadczenieniepokój graczy osiągnął punkt, w którym twórcy gry rozważają przywrócenie starych rozgrywek 12-osobowych. Dzisiejszy wpis na blogu od...

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...
Advertisment