Amazon goli wąsy, które uniosły brwi


Amazon po cichu wprowadził niewielką aktualizację do nowa ikona aplikacji że zadebiutował w styczniu, co zmienia kolorową taśmę na ikonie, która niefortunnie przypomina wąsy przypominające szczoteczkę do zębów.

Wąsy ze szczoteczki do zębów zostały pierwotnie spopularyzowane przez komików, takich jak Charlie Chaplin na początku XX wieku, zanim na zawsze skojarzono je z nazistowskim dyktatorem Adolfem Hitlerem.

Amazon wprowadził pewne zmiany w ikonie po opiniach klientów od pierwszego wdrożenia, zanim wprowadził ostateczny projekt na całym świecie. Rzecznik Amazon skomentował, że „Amazon zawsze szuka nowych sposobów, aby zachwycać naszych klientów. Zaprojektowaliśmy nową ikonę, aby wywołać oczekiwanie, podekscytowanie i radość, gdy klienci rozpoczynają podróż na zakupy na telefonie, tak jak robią to, gdy widzą nasze pudełka na progu ”.

To zmiana, która ma sens. Reklamy Amazon przedstawili opadającą strzałkę od A do Z, która zdobi opakowanie jako śpiewające usta, iw tym świetle poszarpana krawędź i szerokość niebieskiej taśmy na poprzednim projekcie ikony wyglądają niewygodnie podobnie do wykończenia tonalnego.

Reklama

Zaktualizowana ikona wygląda tak, aby całkowicie uniknąć problemu, zamieniając klej w stylu wąsów na dwukolorowy złożony kawałek taśmy, który nawiązuje do (przypuszczalnej) radości z rozrywania paczki Amazon zamiast jednego z najbardziej brutalnych dyktatorów współczesności historia.

Zespół projektantów Amazona może jednak pocieszyć się, dołączając do historycznych annałów nowoczesnych firm, które zostały zmuszone do cyfrowo golić kontrowersyjne wąsy. Ponadto nowa ikona ma już znacznie korzystniejsze porównania: najwyraźniej taśma kątowa teraz sprawia, że ​​wygląda Avatar: Ostatni Władca WiatruZamiast tego jest Aang.

Aktualizacja 1 marca, 16:18: Dodano komentarz Amazon do zaktualizowanego logo ikony aplikacji.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...

Steve’owi Kramerowi, konsultantowi politycznemu stojącemu za fałszywymi automatycznymi połączeniami Bidena, grozi kara w wysokości 6 milionów dolarów

Federalna Komisja Łączności zaproponowała nałożenie wielomilionowych kar na konsultanta politycznego odpowiedzialnego za kampanię automatycznego dzwonienia, w której wykorzystano wygenerowaną przez sztuczną inteligencję fałszywą...
Advertisment