Amazon goli wąsy, które uniosły brwi


Amazon po cichu wprowadził niewielką aktualizację do nowa ikona aplikacji że zadebiutował w styczniu, co zmienia kolorową taśmę na ikonie, która niefortunnie przypomina wąsy przypominające szczoteczkę do zębów.

Wąsy ze szczoteczki do zębów zostały pierwotnie spopularyzowane przez komików, takich jak Charlie Chaplin na początku XX wieku, zanim na zawsze skojarzono je z nazistowskim dyktatorem Adolfem Hitlerem.

Amazon wprowadził pewne zmiany w ikonie po opiniach klientów od pierwszego wdrożenia, zanim wprowadził ostateczny projekt na całym świecie. Rzecznik Amazon skomentował, że „Amazon zawsze szuka nowych sposobów, aby zachwycać naszych klientów. Zaprojektowaliśmy nową ikonę, aby wywołać oczekiwanie, podekscytowanie i radość, gdy klienci rozpoczynają podróż na zakupy na telefonie, tak jak robią to, gdy widzą nasze pudełka na progu ”.

To zmiana, która ma sens. Reklamy Amazon przedstawili opadającą strzałkę od A do Z, która zdobi opakowanie jako śpiewające usta, iw tym świetle poszarpana krawędź i szerokość niebieskiej taśmy na poprzednim projekcie ikony wyglądają niewygodnie podobnie do wykończenia tonalnego.

Reklama

Zaktualizowana ikona wygląda tak, aby całkowicie uniknąć problemu, zamieniając klej w stylu wąsów na dwukolorowy złożony kawałek taśmy, który nawiązuje do (przypuszczalnej) radości z rozrywania paczki Amazon zamiast jednego z najbardziej brutalnych dyktatorów współczesności historia.

Zespół projektantów Amazona może jednak pocieszyć się, dołączając do historycznych annałów nowoczesnych firm, które zostały zmuszone do cyfrowo golić kontrowersyjne wąsy. Ponadto nowa ikona ma już znacznie korzystniejsze porównania: najwyraźniej taśma kątowa teraz sprawia, że ​​wygląda Avatar: Ostatni Władca WiatruZamiast tego jest Aang.

Aktualizacja 1 marca, 16:18: Dodano komentarz Amazon do zaktualizowanego logo ikony aplikacji.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment