Aliens: Fireteam to kooperacyjna strzelanka o przetrwaniu ataku Xenomorpha


Następny Obcy gra wideo będzie kooperacyjna. Dziś ujawnił deweloper Cold Iron Studios Aliens: Fireteam, strzelanka trzecioosobowa dla wielu graczy o przetrwaniu ataku Xenomorphów, którego akcja toczy się kilkadziesiąt lat po pierwowzorze Obcy filmy.

Drużyna ognia to strzelanka oparta na klasach – w której gracze wcielają się w role strzelca, niszczyciela lub technika – a Cold Iron twierdzi, że będzie ogromna liczba wrogów do pokonania, w tym 11 rodzajów Xenomorphów, a także niektóre z tych nieznośnych Weylandów -Yutani syntetyki. Oto podstawowe założenie:

Ustaw 23 lata po oryginale Obcy trylogia, Aliens: Fireteam wrzuca graczy w rolę Colonial Marine na pokładzie USS Dążyć, któremu niedawno powierzono zadanie odebrania wezwania pomocy z zewnętrznych kolonii. Ruszaj na zdobywanie obiektów, opuszczonych ruin i dziwnych obcych krajobrazów, walcząc z przerażającymi wrogami w czterech kampaniach z dwoma przyjaciółmi lub członkami drużyny AI.

Plik Obcy franczyza ma mieszaną historię w grach wideo, ale 2014 Alien: Isolation jest uważany za punkt kulminacyjny. Ale podczas gdy ta gra przekazała oryginał Obcy i jego korzenie horroru, Drużyna ognia chce przywołać pełną akcji kontynuację, Cudzoziemcy. „To jest gra akcji Obcy fani czekali ”- powiedział w oświadczeniu szef Cold Iron Studios, Craig Zinkievich.

Aliens: Fireteam ma się pojawić tego lata na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S i Steam.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...
Advertisment