Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej


Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to, co on zapisuje. Dlatego w 8. odcinku drugiego sezonu, kiedy wysyłał uczestników na misję, z radością zwrócił się do kamery i powiedział: „I nigdy więcej ich nie widziano”.

„Mówiłem to wiele razy przy każdym zadaniu” – przyznaje Cumming. „Chciałem, żeby to było moje nowe hasło, ale użyli go tylko kilka razy”.

Właśnie dlatego zespół odpowiedzialny za hitowy reality show Peacocka w ogóle chciał Cummingsa, nawet jeśli na początku tego nie rozumiał. Z producentami spotykał się początkowo z powodu zamieszania i ciekawości.

„Nie rozumiałem, dlaczego chcą, żebym to zrobił. Wtedy zrozumiałem Oni chciałem mieć jakiś charakter. A ja zapytałem: „Czy chcesz przez to powiedzieć, że chcesz, żeby to było coś w rodzaju złoczyńcy z Jamesa Bonda?”

Odpowiedź była entuzjastyczna Tak. I nagle Cumming dostrzegł całą jego osobowość: „To taki szkocki Laird i trochę makiaweliczny, [and] sprowadza tu wszystkich tych ludzi” – mówi Cumming. Całość będzie przypominać „elegancki” szkocki tartan. Przydałby się nawet pies Cumming, więc aktor mógł ją groźnie głaskać, patrząc na zawodników.

Reklama

„Naprawdę kocham tę postać. I to zabawne, życie rzuca na ciebie rzeczy, których nigdy byś się nie spodziewał. Nigdy nie myślałem, że będę gospodarzem dużego, odnoszącego sukcesy reality show konkursowego w Szkocji i zamku z grupą gwiazd reality show. To znaczy – nie mogłeś tego wymyślić. Ale oczywiście idę przez życie otwarty na pewne rzeczy. Zawsze byłem dość eklektyczny. I te rzeczy przychodzą do mnie i właściwie to naprawdę mi się podoba.

I jest to rola, którą traktuje naprawdę poważnie. Przygotowując się rano, przysłuchuje się dyskusji graczy przy śniadaniu i ogląda na dużym ekranie, dzięki czemu może „naprawdę poczuć się częścią tego wydarzenia”, gdy będzie gotowy na swoje wielkie wejście. „Dobrze, że wchodząc do pokoju, rozumiem jego nastrój i atmosferę” – mówi Cumming.

Cumming często przebywa w pobliżu zamku, ale nie z uczestnikami — po wejściu na śniadanie zwykle ma małą przerwę, kiedy może przejrzeć scenariusze na następny dzień, a następnie on i gracze udają się na filmowanie misji. Potem uczestnicy spędzają czas, a Cumming ma kolejną przerwę (mówi, że zwykle je lub spaceruje z psem Lalą), ale jest na bieżąco z tym, co się dzieje. „Kiedy nadchodzi okrągły stół, naprawdę można poczuć się jak w wielkim teatralnym momencie, ponieważ wszyscy wchodzą i grają tę przerażającą muzykę w prawdziwym życiu” – mówi Cumming. „To jak te małe performatywne zrywy. A w międzyczasie staram się obserwować, co się dzieje, i zrozumieć, jak wieje wiatr.

Mimo to jest tak samo podekscytowany, jak reszta z nas. Lubi utrzymywać dystans między sobą a obsadą (uważa, że ​​jego postać powinna zawsze mieć „dość surową, tatuśską postawę”, która budzi strach u uczestników), a Cumming był zaskoczony tym, jak potoczyły się sprawy, gdy dostał się do pokoju. „To właśnie jest wspaniałe w grach – była tam osoba, o której myślałem, że to robi bardzo dobrze, wierny i miał pomóc rozebrać całą sprawę na kawałki. A ludzie się od nich odwrócili. To było jak hieny polujące na słoniątko, naprawdę. Byłem oszołomiony.”

Choć nie powiedział, o kogo chodzi, powiedział, o niektórych uczestniczkach, którymi jest najbardziej zaskoczony: Bergie (kiedy został MVP wyzwania cmentarnego), Phaedra (docenia jej umiejętność pokazu i sposób, w jaki zapewnia jej przykrywkę) i Parvati (nie oglądał Niedobiteki wyglądała jak „słodka istotka z opaską”).

Ale nawet z bliższej perspektywy jest tak samo chętny, aby wszystko się rozegrało, jak my wszyscy. Cóż, w pewnym sensie – przynajmniej reszta z nas nie żyje w strachu, że uderzy się w niewłaściwe ramię przy wyborze zdrajców przy okrągłym stole.

Zdrajcy sezon 2 (wersja amerykańska) emituje nowe odcinki w Peacock w każdy czwartek o 18:00 PST / 21:00 EST.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...

„Zakaz” TikToka ponownie przechodzi w Izbie

Izba po raz kolejny przyjęła ustawę, która może zakazać TikToka w USA, chyba że jego chińska spółka-matka ByteDance go zbędzie – ale tym...
Advertisment