Al Ewing chce, aby Immortal Thor przewyższył swój epicki bieg w Immortal Hulk


Tego sierpnia, pisarzu Ala Ewinga przejmie stery Komiksy Marvela‘ bóg piorunów z Nieśmiertelny Thor # 1. Dla fanów jego przebojowej serii Nieśmiertelny Hulk, ten tytuł natychmiast podnosi brwi. Ewinga Ponton prowadził przez 50 porywających, przerażających, miażdżących numerów, których kulminacją była historia, w której Hulk podróżował przez piekło piekieł, aby zmusić Boga do wyjaśnienia, dlaczego dzieją się złe rzeczy.

Nazwanie projektu Ala Ewinga „nieśmiertelnym” nie jest sprawą subtelną. Rozmawiając z Polygon przez e-mail, Ewing powiedział, że tytuł książki jest jego wersją rzucania rękawicy. Jeśli ma swoją drogę, Nieśmiertelny Thor nie tylko będzie równy Nieśmiertelny Hulkto go przekroczy.

„Wkładanie [Immortal] w książce, którą piszę, jest obietnicą złożoną czytelnikowi i sobie” – napisał Ewing. „To ja wymyśliłem tytuł – nie redakcyjny, nikt inny – i było to w zasadzie wyzwanie dla samego siebie. Czy mogę zrobić jeszcze raz taką książkę? Czy tym razem uda mi się zrobić to lepiej? Muszę spróbować, bo alternatywą jest po prostu położyć się i pozwolić trawie rosnąć tam, gdzie upadłem.

„Chcę jeszcze raz uderzyć tą piłką i tym razem nie chcę po prostu wyrzucić jej na boisko, chcę uderzyć ją prosto z parku i spokojnie spacerować po bazach. Chcę napisać coś, co pójdzie tak daleko, tak mocno i potężnie, jak ta druga książka, aby dać podobne doświadczenie ludziom, którzy wspierali tę książkę i wspierali mnie przez nią i wyciągnęli z niej coś głębokiego, ale z korzyścią dla mnie. doświadczenia”.

„W nordyckich mitach nazywali go Gromowładnym” — mówi oficjalne zaproszenie Marvel Comics Nieśmiertelny Hulk # 1. — Nazywano go Vuer i Hloriddi. Bogowie znają go jako króla Asgardu, strażnika Mjolnira, bohatera opowieści. Kiedy niesprawiedliwość ogarnia Ziemię, a starożytne moce niszczą niebo, on walczy za tych, którzy nie mogą — a kiedy opowieść się skończy, dowiemy się, ile go to kosztowało. Oto historia NIEŚMIERTELNEGO THORA”.

„Drzwi rzeczywiście się otwierają” – napisał Ewing, kiedy zapytaliśmy, czy mógłby podzielić się czymś na temat historii Nieśmiertelny Thor które nie dotarło do prośby, „zakopane tajemnice czekają na odkrycie, a starożytni bogowie – starsi bogowie, jeśli wolisz – przybywają, aby sprowadzić na Ziemię próbę i smutek, osobiście Asgard i Thor, a on będzie potrzebował być jego absolutnym najwyższym ja, aby stawić im czoła. A nawet wtedy może mu się nie udać. Wróżby są złowrogie. Burza jest u bram”.

Reklama

Ewing chce, żeby czytelnicy to zrozumieli Nieśmiertelny Thor będzie książka o podobnej melodii Nieśmiertelny Hulkale śpiewane w tonacji Thora.

„Hulk był horrorem i tragedią”, powiedział Polygon, „ale Thor bardziej skłania się ku fantazji i nadziei. Bruce Banner jest załamany przez swoje pochodzenie, przechodzi przez piekło, które sam stworzył, aby zyskać moc potwora – Don Blake staje się osobą, którą naprawdę jest w środku, i robiąc to, zyskuje moc boga. (Niekonwencjonalny bóg! Długie włosy we wczesnych latach 60. były bardziej giętkie, niż można by sądzić, chociaż pamiętam, że Jane fantazjowała o strzyżeniu go.) Aby na chwilę włożyć z powrotem mój biblijny kapelusz — jeśli IMMORTAL HULK był Stary Testament, NIEŚMIERTELNY THOR jest Nowym Testamentem”.

Zdjęcie: Alex Ross/Marvel Comics

Jeśli chodzi o Nieśmiertelny Hulkma długość Hulka, Ewing mówi, że ma już „przybliżoną mapę”. Nieśmiertelny Thor # 50 i ma nadzieję, że seria może trwać jeszcze dłużej. Towarzyszy mu w książce artysta Martín Cóccolo (Deadpool) o wnętrzach i Matt Wilson (Thor) na kolory. Tak jak z Nieśmiertelny Hulk, legendarny malarz Alex Ross będzie dostarczać okładki do każdego numeru. Ross konsultował projekt kostiumów Thora do serialu — „nowe podejście do Kirby Classic”, jak to ujął Ewing.

„Alex naprawdę chciał połączyć się z energią oryginalnego projektu Jacka Kirby’ego” — powiedział Cóccolo w wiadomości e-mail dla Polygon — „a także pomyślał, że powrót do kostiumu Kirby’ego pasuje do koncepcji Nieśmiertelnego Thora”. Artysta nie mógł powiedzieć wiele o tym, nad czym pracował bez spoilerów, mówiąc po prostu, że lubi przewracać strony scenariusza Ewinga, nie wiedząc, co będzie dalej, „pozwolić Alowi gotować”. Chciał zapewnić czytelników, że „sprawia, że ​​historia Ala jest tak piękna i potężna, jak to tylko możliwe”.

Czytelnicy nie mogą się doczekać Nieśmiertelny Thor będzie chciał odebrać Marvela Rocznik Thora # 1, uderzenie w stojaki 5 lipca. Ten numer będzie miał historię pomostową, łączącą koniec obecnego Thor seria — napisana przez Torunn Grønbekk (Potężne Walkirie) i narysowany przez Juana Gedeona (Liga Jurajska) – Do Nieśmiertelny Thorpunkt wyjścia. To powiedziawszy, Ewing zauważył, że nowi czytelnicy z łatwością to zrozumieją Nieśmiertelny Thor # 1 i zacznij czytać.

„Thor doszedł do roli Wszechojca Asgardu”, powiedział Ewing dla Polygon, „więc oprócz własnej mocy ma teraz Moc Odyna swojego ojca, którą dopiero się uczy. (Odyn miał dużo czasu na ćwiczenie, a „Siła Thora” ma swoje własne zasady, których Thor się uczy). kilka niesamowitych historii — ale te historie zostały opowiedziane, a my opowiadamy nową od miejsca, w którym się skończyły. Thor trzyma młot. Thor jest królem. Teraz widzimy, jak Król Bogów reaguje na królewskie wyzwania”.

Nieśmiertelny Thor # 1 trafi na półki sklepowe 23 sierpnia.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment